مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  22662 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟

نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟

به گزارش آسمونی، امید نورافکن هافبک جوانان و 19 ساله استقلال که از فصل قبل به ترکیب تیمش اضافه شده بود و برای...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، امید نورافکن هافبک جوانان و 19 ساله استقلال که از فصل قبل به ترکیب تیمش اضافه شده بود و برای این تیم بازی می‌کرد، در این فصل توانسته بخشی از قابلیت‌های خود را در استقلال به نمایش بگذارد و در این سن و سال تحسین همگان را به برانگیزد. 

نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟
نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟


این هافبک تدافعی در فصل جاری و در اکثر دیدارهای استقلال در نیم فصل دوم به میدان رفته و در مقاطعی هم گل‌های حساسی را به ثمر رسانده است. حتی در مقطعی که او به دلیل بی‌انضباطی از ترکیب استقلال دور مانده بود، استقلال نتوانست به پیروزی دست یابد تا مجددا نورافکن به ترکیب اصلی بازگردد. 
او پیش از حضور در ترکیب تیم بزرگسالان استقلال، در تیم ملی جوانان به مهره‌ای ارزشمند تبدیل شده بود و از همین تیم بود که درخشش خود را آغاز کرد و به چشم کادر فنی استقلال هم آمد. در نیم فصل نخست و در مقطعی که در استقلال به بازی گرفته نمی‌شد به همراه تیم امیرحسین پیروانی در مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا شرکت کرد و توانست همراه تیم ملی جوانان مجوز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.
اکنون نورافکن برای هر دو تیم یک مهره ارزشمند است و داشتن او برای هر کدام از مربیان یعنی منصوریان یا پیروانی یک موهبت بزرگ خواهد بود ولی تداخل بازی‌های استقلال و تیم ملی جوانان به یک معضل تبدیل شده است. با توجه به همین موضوع هر دو مربی خواستار حضور نورافکن در تیم خودشان هستند.
استقلال با احتمال زیاد به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد ولی برای قطعی کردن صعودش به مرحله بعد روز 19 اردیبهشت باید مقابل التعاون قرار بگیرد و با نتیجه‌ای بهتر از شکست 4 بر صفر مقابل رقیب عربستانی از زمین خارج شود؛ این به این معنی است که استقلال را باید صعود کرده بدانیم. 
با صعود استقلال به مرحله بعد، آبی‌پوشان در روزهای 22 و 29 می 2017 ( یکم و هشتم خرداد 96) به مصاف رقبای خود می‌روند.
از طرفی تیم ملی جوانان که روز 23 اردیبهشت تهران را به مقصد کره‌جنوبی ترک می‌کند، روزهای 21، 24 و 27 می 2017  (31 اردیبهشت، سه و شش خرداد 96) باید مقابل کاستاریکا، زامبیا و پرتغال قرار بگیرد. 
با تداخلی که میان برنامه‌ریزی FIFA و AFC به وجود آمده، عملا نورافکن یک انتخاب بیش‌تر نخواهد داشت و نمی‌تواند یکی از دو تیم را در مسابقات پیش رو همراهی کند؛ مگر این که او فقط در دیدار استقلال و التعاون که اهمیت آن‌چنانی ندارد برای استقلال به میدان برود و سپس به تیم ملی جوانان ملحق شود.
البته به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان نیاز مبرمی به بازیکن تیمش دارد چرا که معتقد است استقلال در حال حاضر حکم تیم ملی را دارد و به عنوان نمانیده ایران به میدان می‌رود و احتمالا او را به تیم ملی جوانان نخواهد داد. در سوی دیگر امیرحسین پیروانی هنوز اظهارنظری درباره شرایط به وجود آمده انجام نداده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

 
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نورافکن به کره‌جنوبی می‌رود؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید