کد مطلب:  38290 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات

هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات

شرکت هواپیمایی سپهران یکی از شرکت های هواپیمایی جدیدی است که در سال 90 تاسیس شد. برای آشنایی بیشتر با شرکت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت هواپیمایی سپهران یکی از شرکت های هواپیمایی جدیدی است که در سال 90 تاسیس شد. برای آشنایی بیشتر با شرکت هواپیمایی سپهران این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات

شرکت هواپیمایی سپهران  ( سهامی خاص ) در سال 1390 با اساسنامه ای مشتمل بر 71 ماده و 9 تبصره  پس از تصویب مجمع عمومی  به ثبت رسید .هواپیمایی سپهران   سپس با طی مراحل  اداری  و حقوقی وتوسعه ناوگان هوایی خود در سال 1395 با اخذ  استانداردهای لازم موفق  به دریافت گواهینامه  صلاحیت  پروازی  با موضوع  فعالیت  در  حمل و نقل بازرگانی  شامل مسافر ، با ر و محصولات پستی از طریق پروازهای برنامه ای منظم و نا منظم و ارائه هر گونه خدمات مربوط به حمل ونقل هوایی به اشخاص حقیقی و حقوقی گردید.

از ابتدای تاسیس شرکت مجموعه  مدیریت همواره بر تدوین استراتژی های کلان در حمایت از دیدگاه فراگیر سیاست های ایمنی ناوگان ،تولید توانمندی های تخصصی و رعایت اصول مشتری مداری بوده است . که در همین راستا با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه و همچنین ایجاد سیستم جامع مدیریت ایمنی با بهره گیری از آخرین یافته های جهانی سعی در جامعیت دادن به این مهم و نیل به کیفیتی قابل قبول داشته است .

همه تلاش سپهران ارائه خدمات با کیفیتی برتر  به وسیله تیمی حرفه ای از خلبانان ، مهمانداران ، و خدمه زمینی  آموزش دیده برابر  استاندارد های بین المللی   این است که مسافران در مقابل انتخاب خود  ، آسودگی  و ایمنی را  با پروازهای هواپیمایی سپهران تجربه نمایند .

برنامه ریزی اولیه شرکت هواپیمایی سپهران برای پوشش پروازی داخل کشور،  بخصوص ایجاد ارتباطی قوی بین مناطق جنوبی با سایر مناطق کشور می باشد  که  بر این اساس شبکه پروازی خود  ، به مرکزیت پایگاه منطقه جنوب کشور در شیراز  را بنا نهاده و افتخار  خدمت به هموطنان  خود را  دارد.

ما بر آنیم که قول کمتری بدهیم ولی بیشتر و بهتر از آنچه قول داده ایم به وظایف خود عمل نماییم.

 مفتخر است با همت ملت بزرگ ایران اسلامی ،به حول و قوه الهی ،شرکت هواپیمایی سپهران بر اساس استانداردهای مدون سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران و سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری ICAO مجوز پرواز (AOC) خود را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت نموده و به زودی به یاری خداوند منان پروازهای خود را آغاز خواهد کرد.

ناوگان هوایی هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات
هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات

: برای دریافت مشاوره درباره هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «هواپیمایی سپهران ؛ کیفیت و خدمات» در کادر زیر بنویسید :

6 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید