کد مطلب: 21688 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی

زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی

در طب سوزنی صورت، شما میتوانید از گوشه چشمتان نوک قرمز یک سوزن بلند را ببینید که از گونه تان بیرون زده است و...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

در طب سوزنی صورت، شما میتوانید از گوشه چشمتان نوک قرمز یک سوزن بلند را ببینید که از گونه تان بیرون زده است و این اصلا نگران کننده نیست
واگر به پایین نگاه کنید میتوانید سوزن دیگری را روی چانه تان ببینید وبا حرکت دادن سرتان میتوانید سوزن هایی را که بالای سرو در دو طرف شقیقه هایتان قرار دارد را حس کنید.

در طب سوزنی به آرامی و با مهارت فوق العاده ای سوزن های تیز را وارد گوشت شما میکنند که این کار هیچ ضرری برای شما ندارد و هیچ آسیبی به بدن شما وارد نمیکند ودر طول انجام این عملیات فقط کمی سوزش در هنگام فرو کردن هر یک از سوزن ها حس میکنید.

طب سوزنی باعث بهبود بخشیدن وضعیت پوست و عصب های صورت میشود که اگر به صورت مداوم و منظم جلسات طب سوزنی را دنبال کنید میتوانید به مرور زمان شادابی و طراوت را در صورت خود احساس کنید.
طب سوزنی زیبایی جدیدترین و موثرترین راه برای مبارزه با پیری و چین و چروک های پوست است، و به همین دلیل است که مورد توجه و علاقه بسیاری از ستارگان همچون آنجلینا جولی، پالترو و جنیفر انیستون میباشد.

این ستارگان نیز از ابتدا دارای پوست و صورتی صاف و جوان نبوده اند.

طب سوزنی صورت بیش از دو دهه است که انجام میشود و اخیرا نیز به تعداد افرادی که مایل به درمان با طب سوزنی هستنند افزوده شده است و این افزایش به دلیل بی خطر بودن طب سوزنی و ترس ازمواد شیمیایی و بوتاکس است . امروزه اکثر مردم به دنبال راه حل های طبیعی برای جلوگیری از روند پیری هستند.
پزشکان ادعا می کنند که معمولا بعد از سه جلسه طب سوزنی چین و چروک ها کاهش پیدا کرده و خطوط ریزصورت از بین میرود. و پس از گذشت حدود سه ماه افتادگی پوست از بین می رود و رنگ و بافت پوست بهبود میابد.هرجلسه از طب سوزنی حدود 45 دقیقه طول میکشد.
طب سوزنی یک بخشی از طب سنتی چینی است که در آن سوزن های ریز را به داخل پوست و در نقاط خاصی از بدن قرار میدهند ، طب سوزنی بیش از 2000 سال پیش آغاز شده است. واز ان برای درمان هر نوع دردی ازجمله کمر درد ، میگرن و مشکلات باروری استفاده میشود. هزینه برخی از طب سوزنی ها نیز توسط بیمه خدمات درمانی تامین می شود.

اما چگونه میشود که فقط باوارد کردن سوزن وضعیت پوست ما بهبود پیدا کند؟

پزشکان توضیح می دهند: هنگامیکه سوزن را در نقاط فشاروارد میکنبم انرژی و اندورفین آزاد می شود که این کار باعث افزایش جریان خون و تحریک دوباره سلولهای رشد میشود ما سوزن ها را در نقاطی که در آن انرژی در حال حرکت است وارد میکنیم که از اندام ها در طول کانال های انرژی تماس بر قرار میشود که این جریان انرژی گردش خون را بهبود میبخشد و در نتیجه کمک به جوان سازی پوست از سر گرفته میشود. وارد کردن سوزن های کوچک به داخل پوست باعث افزایش روند کلاژن سازی میشود که بدن برای حفظ جوانی و شادابی پوست به آن نیاز دارد و ازآن استفاده میکند
طب سوزنی بر روی تمام بدن کار می کند نه فقط روی صورت دست ها و پاها دارای کانال های انرژی هستند. سوزن ها یکی یکی و به آرامی در پاها ودست ها وارد می کنند.و با این کار شما می توانید حالت سوزن سوزن شدگی خفیفی را حس کنید.
و سوزن هایی که بین انگشتان پای شما قرار گرفته باعث افزایش جریان خون در سراسر بدن میشود
هدف از این کار تمیز کردن کلیه ها و سیستم بدن است سوزن ها در پاهای شما به جاری کردن انرژی در دستگاه گوارشتان هم کمک میکند و تنبلی دستگاه گوارش را از بین میبرد.
طب سوزنی بیش از 2000 سال پیش آغاز شده و یک شکلی از طب چینی است که اکثر بیماری ها را درمان میکند از جمله کمر درد، میگرن و مشکلات باروری

در طب سوزنی صورت سوزن ها را اطراف خط مو ، دهان و بین ابروها وارد میکنند که بااین کار جریان خون و اکسیژن به این مناطق افزایش پیدا می کند.و باعث ترمیم و بازسازی پوست میشود.
ودر نتیجه این عمل اندورفین آزاد شده در بدنتان احساس خوب و آرامش بخشی به شما میدهد. اگر در آینه نگاه کنید میتوانید اثرات شادی و طراوت را در پوست خود احساس کنید. در جلسه دوم دلهره شما کمتر میشود و با احساس آرامش بیشتری این کار را انجام میدهید.به مرور زمان پوست شما نرم و صاف می شود و چهره شما روشن تر به نظر می رسد.و شاهد یک تغییر فوق العاده ای خواهید بود .
طب سوزنی به شما یک احساس رویایی و یک آرامش غیر معمولی را که تا به حال نداشته اید میدهد و معمولا پس از گذشت سه جلسه، می توانید شاهد تغییرات زیادی باشید وبعد از گذشت هفت تا ده جلسه بهبود قطعی را احساس میکنید. طب سوزنی صورت ارزان نیست اما در مقایسه با بوتاکس و آن آرامشی که به شما میدهد ارزش بسیاری دارد. با طب سوزنی علاوه بر زیبایی ظاهری بدن مانند جوانسازی پوست، بزرگ کردن سینه و... می‌توانید به درمان انواع بیماری‌ها نیز بپردازید.

انجام کلیه خدمات طب سوزنی زیبایی و درمانی در مرکز سلامت هما

تماس جهت مشاوره با پزشک : 02122649731 - 02122649730

آدرس: تهران،جنب متروی قلهک،خیابان کدویی،کوچه شکوفه،نبش کوچه،ساختمان پزشکان،طبقه اول،واحد 3

این متن توسط گروه سئو و بهینه سازی شرکت راستانا گردآوردی شده است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «زیبایی و جوانسازی پوست صورت با طب سوزنی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?