رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید | آسمونی
کد مطلب: 27176 درج نظر
رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید

رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید

ستاره سابق میلان ابراز امیدواری کرد که این تیم به روزهای اوج خود برگردد. او بر این باور است که روسونری فصل...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید
رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید

ستاره سابق میلان ابراز امیدواری کرد که این تیم به روزهای اوج خود برگردد. او بر این باور است که روسونری فصل بعد شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی در سری A خواهد بود. به‌ گزارش ‌آسمونی،  میلان در فصل جابه‌جایی تابستانی تغییرات زیادی داشت و هواداران این تیم امید زیادی داشتند که با مونتلای جوان نتایج خوبی به دست آوردند اما روسونری با وجود این که در تابستان هزینه زیادی کرد نتوانست عملکرد خوبی در فصل جاری از خود نشان دهد. کسب 12 امتیاز از هفت بازی باعث شده اختلاف شاگردان مونتلا با صدر جدول به 9 امتیاز افزایش پیدا کند. رونالدینیو، ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل که سابقه بازی در میلان را دارد بر این باور است که روسونری فصل بعد شانس اصلی قهرمانی خواهد بود. او گفت:

فکر نمی‌کنم که میلان با توجه به شرایطی که دارد در فصل جاری قهرمان شود و حتی کار سختی برای کسب سهمیه هم دارد اما من به این تیم خوش بینم و بر این باورم که فصل بعد می‌تواند قهرمانی را در سری A به دست آورد. منتظر میلان فصل بعد باشید.

رونالدینیو ادامه داد:

میلان تیم بزرگی است و غیر ممکن درباره این تیم وجود ندارد. میلان با توجه به تاریخ درخشانی که دارد می‌تواند دست به هر کاری بزند. هرگز فکر نمی‌کردم که برلوسکونی و موراتی دو باشگاه بزرگ میلان و اینتر را بفروشند. من روزهای بسیار خوبی را در میلان پشت سر گذاشتم و امیدوارم که این تیم به روزهای اوجش برگردد.

منبع: isna

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «رونالدینیو: منتظر میلان فصل بعد باشید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 6 = ?