ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + | آسمونی
کد مطلب: 51931 درج نظر
ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس

ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دو روز اخیر که تمام حواشی سراسر جهان پی ویروس خطرناک کرونا و تعطیلی مراکز و برخی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس
ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس

به گزارش ورزشی آسمونی ، در دو روز اخیر که تمام حواشی سراسر جهان پی ویروس خطرناک کرونا و تعطیلی مراکز و برخی از لیگ های فوتبالی می گردد . اتفاقی بسیار جالب و در عین حال عجیب برای یکی از اسطوره های فوتبال برزیل رخ داده است . رونالدینیو ، اسطوره سابق تیم ملی فوتبال برزیل ، که خیلی ها فوتبال را به دلیل بازی های درخشان او دوست دارند و به نوعی شاعر فوتبال نیز به حساب می آید در کشور پاراگوئه توسط پلیس محلی این کشور دستگیر شده است . حال دلیل این ماجرا چه بوده است ؟! آن طور که به نظر می رسد ، رونالدینیو به همراه برادرش برای حضور در کشور پاراگوئه از پاسپورت های جعلی استفاده کرده اند و در حالی که در باشگاه پاراگوئایو حضور داشتند توسط پلیس این کشور دستگیر شده و در ادامه مورد بازجویی قرار گرفتند . به گزارش روزنامه این کشور نیز بعد از تفتیش اتاق رونالدینیو ، پاسپورت های جعلی این بازیکن پیدا شده است که در این پاسپورت تمامی اطلاعات موجود درست بوده اما محل تولد این بازیکن شاخص فوتبال ، به کشور پاراگوئه تغییر پیدا کرده است . حال مشخص شده است که دادستان پرونده رونالدینیو در مورد این اتفاق اظهار نظر کرده است و به نوعی به جای اعمال جریمه ای سخت ، جایگزینی را برای آن به قاضی پرونده اهدا کرده است که در صورت پذیرش ، رونالدینیو می بایست مبلغی را به عنوان جریمه به یک خیریه محلی پرداخت کند .

ronaldinho-got-caught-in-paraguay
ronaldinho-got-caught-in-paraguay

این اتفاق در حالی رخ داده است که برزیلی ها برای حضور در کشور پاراگوئه به پاسپورت نیازی ندارند اما رونالدینیو برای ترس از دستگیر شده دست به همچین حرکت اشتباهی زده است که در ابتدا اذعان کرد که این پاسپورت ها به عنوان هدیه بوده ولی در ادامه مشخص شده است که شماره پاسپورت ها به نام فردی دیگر بوده که جعلی بودن آنرا اثبات می کند . رونالدینیو در سال 2018 در کشور برزیل به دلیل آنکه بدون کسب پروانه ها و جواز های مورد نیاز اقدام به تله گذاری و سید غیر قانونی ماهی کرده بود به مبلغ 8.5 میلیون دلار ، توسط کشورش جریمه شد که در ادامه به دلیل خودداری از پرداخته این مبلغ ، دادگاه عالی برزیل پاسپورت او را توقیف کرد و به همین دلیل و بدون داشتن پاسپورت ، وی به نوعی ممنوع الخروج شد . به نظر می رسد دلیل ساخت پاسپورت جعلی برای حضور در کشور پاراگوئه نیز همین موضوع باشد . در حال حاضر بعد از اعتراف رونالدینیو به دریافت پاسپورت های جعلی ، دادستان های کشور پاراگوئه اعلام کرده اند که علیه او مجازاتی خشن را در نظر نخواهند گرفت و او می تواند با پرداخت مبلغی ، آزادی دوباره خود را بدست آورده و پرونده این اتفاق بسیار عجیب را خاتمه دهند .  

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ماجرای دستگیری رونالدینیو در کشور پاراگوئه ؛ جزئیات کامل + عکس»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 6 = ?