کد مطلب: 35882 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نکات مهم در سفارش رپورتاژ آگهی

نکات مهم در سفارش رپورتاژ آگهی

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی به عنوان بهترین روش های لینک سازی می باشند. یکی از مهم ترین کاربرد های رپورتاژ آگهی ایجاد یک بک لینک دائمی برای وبسایت محسوب می شود.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همانطور که میدانید لینک سازی یکی از مهمترین بخش های فرآیند سئوی سایت است و اگر بتوانید این بخش را به درستی انجام دهید به راحتی به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.آسمونی در این بخش نکات مهم در سفارش رپورتاژ آگهی را منتشر می کند.

نکات مهم در سفارش رپورتاژ آگهی

لینک سازی طبیعی از طریق تولید محتوای با کیفیت و جذب کاربران وفادار کار سختی نیست اما یک پروسه زمانبر است و ممکن است برای اکثر کسب و کارهای اینترنتی قابل اتکا نباشد اما راهکار چیست؟

رپورتاژ

شما باید علاوه بر تکیه کردن بر لینک سازی طبیعی به فکر ایجاد لینک هایی با کیفیت باشید که به صورت طبیعی ممکن است هرگز ایجاد نشوند! و اینجاست که خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی به عنوان بهترین روشهای لینک سازی مطرح میشوند. اما در هنگام خرید بک لینک یا رپورتاژ باید به چه مواردی توجه شود؟

راهنمای خرید رپورتاژ آگهی

چگونه متن رپورتاژ آگهی را بنویسیم؟

در هنگام نگارش متن رپورتاژ شما باید ضمن وفاداری به حقوق کاربران به تبلیغ خدمت، برند یا محصول خود نیز بپردازید و این موضوع نیازمند مهارت بالایی در نویسندگی است.

سعی کنید نکات زیر را در هنگام نوشتن متن رپورتاژ خود رعایت کنید:

درباره چیزی بنویسید که کاربردی و جالب باشد: صرفاً مطالعه پیشینه کسب و کار شما و نحوه ارائه خدماتتان نمیتواند برای کاربر جذاب باشد سعی کنید در قالب یک مقاله مفید و کاربردی در زمینه تخصصی خودتان با مخاطب ارتباط برقرار کنید.

تیترهای جذاب بنویسید: هدف از انتشار رپورتاژ اگهی علاوه بر ایجاد بک لینک های با کیفیت، خوانده شدن آن توسط کاربران و جذب مشتری جدید است و این موضوع فقط وقتی رخ می دهد که عنوان بتواند کاربران را متقاعد به خواندن رپورتاژتان کند.

از عبارات تخصصی و نامفهوم استفاده نکنید: حتی اگر در یک وبسایت کاملاً تخصصی رپورتاژ آگهی شما منتشر شود بازهم احتمال آنکه یک کاربر غیر تخصصی آن را بخواند زیاد است سعی کنید رپورتاژ خودتان را به صورت ساده و قابل درک برای تمام کاربران بنویسید تا علاوه بر کاربران تخصصی بتوانید برخی از کاربران غیر تخصصی را هم به موضوع خودتان جذب کنید.

خرید رپورتاژ آگهی به نسبت خرید بک لینک هزینه معقول تری دارد و البته با توجه به ماندگاری رپورتاژ آگهی میتوانید انتظار بازدهی بلند مدت تری را داشته باشید.

رپورتاژ

نکات اصلی در لینک گذاری داخل رپورتاژ آگهی:‌

یکی از بهترین کاربردهای رپورتاژ آگهی ایجاد بک لینک دائمی برای وبسایتمان است پس سعی کنید لینک گذاری را طوری انجام دهید که بعداً پشیمان نشوید.

یادتان باشد بیشتر، بهتر نیست پس سعی نکنید رپورتاژ آگهی خود را غرق در لینک کنید. (پیشنهاد ما حداقل 3 و حداکثر 5 لینک است)

لینک ها را بر روی تمام صفحات مهم وبسایتتان پخش کنید. ( صفحه اصلی سایت حتماً جزء لینک های رپورتاژ باشد)

لینک هایی را درج کنید که از ثبات و اهمیت آنها در آینده کسب و کار خود مطمئن باشید ( صفحاتی که احتمال حذف شدن به هر دلیلی نداشته باشند)

لینک هایی را انتخاب کنید که بر روی حوزه تخصصی کسب و کارتان متمرکز است (صفحات جانبی خارج از تمرکز وبسایت را لینک نکنید)

در انتخاب آنکرتکست‌ها سعی کنید تنوع به خرج دهید و از ابزارهایی مانند گوگل ترند برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی استفاده نمایید.

راهنمای خرید بک لینک

در هنگام خرید بک لینک بسیار از نکات مطرح شده در راهنمای خرید رپورتاژ آگهی قابل بررسی است و اگر نکات بالا را مد نظر قرار دهید میتوانید بهترین بک لینک ها را نیز پیدا کنید.

چند نکته دیگر درمورد خرید بک لینک:

از آنجایی که بک لینک در تمام صفحات وبسایت مورد نظر نمایش داده میشود سعی کنید سایت های مرتبط با موضوع خود را انتخاب کنید.

تعداد صفحات ایندکس شده بیشتر الزاماً بهتر نیست سعی کنید سایت هایی را انتخاب کنید که فقط صفحات ایندکس شده مفید داشته باشند.

در صورت خرید بک لینک در بیشتر از 1 سایت سعی کنید از آنکرتکست های متنوع استفاده کنید. خرید بک لینک برای 1 صفحه به حجم بالا ممکن است ریسک کارتان را افزایش داده و موجب جریمه شدنتان توسط گوگل شود پس مراقب این موضوع باشید.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «نکات مهم در سفارش رپورتاژ آگهی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?