کد مطلب:  54021 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران

واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران

روابط عمومی ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای ماجرای ساخت منزل مسکونی برای روحانی را از اساس کذب خواند!
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران
واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران
واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران - Reactions to the news of Rouhani's construction in Jamaran

به گزارش آسمونی : موضوع ساخت یک منزل 4 هزار متری در شمالی‌ترین نقطه تهران برای حجت‌الاسلام حسن روحانی همچنان خبرساز است. موضوعی که واکنش بسیاری از چهره‌های سیاسی و کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخت.

ساعاتی پس از اعلام این موضوع در شبکه‌های اجتماعی، یک عضو شورای شهر تهران اصل خبر را تایید کرد.

محمد جواد حق‌شناس عضو شورای شهر تهران در واکنش به این خبر اینگونه نوشت: "این خبر را بررسی کردم . متاسفانه حقیقت دارد! دو تن از اعضاء شورا از محل بازدید کردند، با تذکری که داده شد پروانه به تاریخ 29خرداد صادر شد! وجود برخی تخلفات محرز است انشاء الله اطلاع رسانی بیشتر انجام خواهد شد".

درصورتی که بسیاری منتظر واکنش شهردار تهران به این موضوع بودند اما روابط عمومی نهاد ریاست‌جمهوری پس از گذشت 12 ساعت از انتشار این خبر به این مسئله با انتشار اطلاعیه‌ای واکنش نشان داد.

reactions-to-the-news-of-rouhanis-construction-in-jamaran
reactions-to-the-news-of-rouhanis-construction-in-jamaran

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در خصوص موضوعات مطرح شده درخصوص ساخت بنای 4 هزارمتری روحانی در منطقه جماران توضیحات زیر را ارائه کرده است:

  1. ملک مذکور از جمله املاک قدیمی متعلق به نهاد ریاست جمهوری است و به هیچ وجه مالکیت شخصی ندارد و در سال‌های گذشته نیز از سوی نهاد ریاست جمهوری مورد استفاده قرار گرفته است.
  2. این ملک قدیمی بر اثر گذر زمان و عدم رسیدگی در سال‌های گذشته دچار آسیب‌های جدی و به شکل نیمه مخروبه در آمده بود که در چند سال قبل برای ساخت گودبرداری شده بود. رها شدن گودبرداری مورد اعتراض همسایگان بوده و بیم آن می‌رفت که به منازل آنان نیز آسیب بزند، بهمین جهت ساخت آن در سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.
  3. کاربری ملک مذکور مسکونی و شخصی نبوده و ساختمانی با کاربری اداری است و انتشار خبر ساخت منزل مسکونی برای رئیس جمهور در عین کذب بودن، یک شیطنت آشکار و کاملاً با اغراض مشخص صورت گرفته است.
  4. ساخت این ملک با هماهنگی کامل با شهرداری تهران انجام شده و موضوع تخلف و ساخت خارج از روابط نیز کاملاً فاقد حقیقت است.
  5. این خبرسازی کذب براساس برخی قرائن موجود از سوی کسانی صورت گرفته که طی سال‌های گذشته برنامه‌ای برای این ملک داشته‌اند که به علت عدم توفیق در رسیدن به اهدافشان دست به فضاسازی‌هایی اینجنین زده‌اند.
نظر خود را درباره «واکنش‌ها به خبر ساخت و ساز روحانی در جماران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید