کد مطلب: 43819 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی ریزر از لپ تاپ های Blade Studio Edition خود رونمایی کرد

رونمایی ریزر از لپ تاپ های Blade Studio Edition خود رونمایی کرد

شرکت ریزر را باید یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لپ تاپ دانست. این برند سعی داشته هر سال نسل جدیدی از لپ تاپ های حرفه ای گیمینگ و غیرگیمینگ خود را معرفی کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

شرکت ریزر را باید یکی از برندهای مطرح تولیدکننده لپ تاپ دانست. این برند مطرح سعی داشته هر سال نسل جدیدی از لپ تاپ های حرفه ای گیمینگ و غیرگیمینگ خود را معرفی کند.به تازگی در نمایشگاه کامپیوتکس 2019، این شرکت از لپ تاپ های Studio Edition خود رونمایی به عمل آورد. نوت بوک هایی که برای تدوین گرها و حرفه ای ها طراحی شده و قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. این لپ تاپ ها برپایه نوت بوک های سری Blade ساخته شده و تحت عنوان Blade Studio Edition راهی بازار می شوند. به نوعی باید آنها را نوت بوک هایی دانست که از طراحی شبیه به سری بلید گیمینگ برخوردار هستند اما برای حرفه ای های تدوین ویدئو و برخی دیگر طراحی شده است.

در بحث طراحی تفاوتی با دیگر مدل های سری بلید نداشته اما شرکت ریزر آنها را در دو مدل 17 و 15 اینچی به فروش می رسد. همچنین انتظار داریم ریزر هر دو را با تراشه های گرافیکی Quadro RTX و GeForce RTX روانه بازار نماید.مشتریان این دو لپ تاپ می توانند از میان پردازنده های نسل نهمی Core i7-9750H و Core i9-9880H یکی را انتخاب کنند. البته مدل 17 اینچی از کیفیت 4K برخوردار بوده و نرخ تجدید 120 هرتزی دارد. تمامی این مشخصات در نوع خود بی نظیر بوده و باید لپ تاپ های کریتوری ریزر را از گزینه های برجسته برای حرفه ای ها قلمداد کرد.

Brad Wildes یکی از مدیران ارشد ریزر اظهار داشت که سری Blade Studio Edition برای افرادی طراحی شده که سخت پسند هستند و به دنبال لپ تاپ هایی با طراحی و مشخصات پریمیومی هستند. متاسفانه ریزر به تاریخ عرضه و قیمت نوت بوک های حرفه ای جدید خود اشاره نکرده است. شایان ذکر است که مشتریان می توانند پیکربندی قابل توجهی برای مدل خود در نظر گیرند.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «رونمایی ریزر از لپ تاپ های Blade Studio Edition خود رونمایی کرد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?