کد مطلب:  16916 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سفر استانی آقای وزیر به المپیک ریو

سفر استانی آقای وزیر به المپیک ریو

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، مهرآباد- علی زراندوز: یک فیلسوف یونانی در مورد مشابهی گفته : " اگر در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، مهرآباد- علی زراندوز: یک فیلسوف یونانی در مورد مشابهی گفته : " اگر در المپیک مدال نمی گیری، حداقل از مناظر اطراف لذت ببر!" (ناگفته پیداست که این فیلسوف یونانی کلا یک فیلسوف ندید- پدید بوده و گرنه اگر بنا به لذت بردن از مناظر اطراف است ، تیم های مختلف کشورمان می توانستند به جای ریو، بروند جاده چالوس!) 

2167184
2167184

خبر اول آنکه احتمال دارد ورزشکار زن کره شمالی به جرم سلفی گرفتن با ورزشکار زن کره جنوبی، پس از بازگشت به کشورش ، اعدام شود! خلاصه که کیم جونگ اون، علاوه بر دیکتاتوری سیاسی، علمی، فرهنگی ، اقتصادی، خانوادگی و اعدام شوهر عمه ای، به دیکتاتوری سلفی هم روی آورده و معتقد است هر کس به جز او با شخص دیگری سلفی بگیرد، می تواند سلفی بعدی را با اجداد مرحومش در بهشت بگیرد! (زیرا اگر طرف به جهنم هم برود؛ به نسبت زندگی زیر سایه کیم جونگ اون، در واقع رفته بهشت!)

اما بشنوید از شناگر ایرانی که بین 39 شناگر، رتبه سی و نهم را کسب کرده! کارشناسان احتمال می دهند اگر نامبرده به جای حضور در استخر محل برگزاری رقابتها ، تهران می ماند و به صورت ویدیو کنفرانسی در این رقابتها شرکت می کرد، رتبه اش بهتر نمی شد، کمتر از این هم نمی شد! در ضمن سخنگوی فدراسیون شنا ، شایعه همراه داشتن تیوپ نجات توسط شناگر ایرانی را رد کرد و گفت: " دوناتی که شناگر ایرانی برای صبحانه در دست داشته از دور شبیه تیوپ دیده شده!"

بانوی کماندار ایرانی نیز در مرحله یک / سی و دوم رقابتهای تیراندازی حذف شد. مادر کماندار مورد نظر پس از بازگشت دخترش به کشور ، به محض دیدن ایشان با تعجب پرسید:"وا! مادر؛ حالا چی جا گذاشتی که مجبور شدی این همه راه برگردی تا برش داری؟"

گویا یکی از جودوکارهای کشور هم در آسانسور محل اقامتش گیر افتاده و 20 دقیقه داد زده تا کمک از راه رسیده! نامبرده اگر نتواند در رشته جودو مدال بیاورد، احتمالا در رشته "فریاد در آسانسور مردان"، صاحب رکورد منحصر به فرد 20 دقیقه جیغ زدن بی وقفه است!

و بالاخره این که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا هم برای دیدن بازیهای المپیک به برزیل رفته. گویا نامبرده که فکر می کرد مردمی که برای استقبال از ورزشکاران آمده بودند، به استقبال وزیر خارجه آمریکا آمده اند و برای او دست تکان می دهند و هورا می کشند؛ به یکی از معاونان خود گفته است:" حیف شد دیوید! کاشکی زودتر می فهمیدم سفرهای ریویی ( استانی خودمان!- توضیح مترجم) یه همچین کیفی داره. راستی بگو هر کی هر مشکلی داره می تونه برام نامه هم بنویسه!"

 
: برای دریافت مشاوره درباره سفر استانی آقای وزیر به المپیک ریو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «سفر استانی آقای وزیر به المپیک ریو» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید