کد مطلب:  541 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی پریتی زینتا + او و همسر آمریکایی اش

بیوگرافی پریتی زینتا + او و همسر آمریکایی اش

پریتی زینتا-preity zinta پریتی زینتا یکی از بازیگران معروف بالیوود می باشد . پریتی 31 ژانویه 1975 در شیملا به دنیا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پریتی زینتا-preity zinta
پریتی زینتا-preity zinta

پریتی زینتا-preity zinta

پریتی زینتا یکی از بازیگران معروف بالیوود می باشد . پریتی 31 ژانویه 1975 در شیملا به دنیا آمد . رشته تحصیلی او روانشناسی جنایی است .

7
7او در سنین جوانی به دنیای مانکنی پانهاد البته پس از اینکه در گزینش بازیگری رد شد . پریتی پس از مدتی پیشنهادی را در یک فیلم پذیرفت با اینکه نقش کوتاهی داشت ولی همانجا در کنار هنرپیشه خوب بالیوود یعنی شاهرخ خان توانست بسیار عالی بازی کند و از آن به بعد بود که با پیشنهادهای زیادی مواجه شد و بالاخره به طور رسمی وارد دنیای بالیوود شد.

3
3پریتی جدای بازیگری و مدل ، یک خبرنگار نیز می باشد . همیشه آل پاچینو بازیگر آمریکایی یکی از بازیگران مورد علاقه اش بوده است . " رانی موکرجی " یکی از دوستان صمیمی او در سینمای هندوستان و بالیوود است .

4
4"از اعماق دل " اولین فیلم او است که در سال 1998 ساخته شد . او با بازیگران زیادی همبازی بوده است از شاهرخ خان ، عامر خان و هرتیک روشن گرفته تا سیف علی خان ، آجی دوگان و آنیل کاپور و ..

5
5در ضمن رنگ آبی الکتریکی همیشه رنگ دلخواهش بوده ,خودش می گوید این رنگ همیشه به من انرژی می دهد . همسر او ژن گودیناف ( Gene Goodenough )است که در آمریکا زندگی می کند .

9
9

%d9%be%d8%b1%d8%aa%db%8c-2016
%d9%be%d8%b1%d8%aa%db%8c-2016پریتی
پریتی6
62
210
10

نظر خود را درباره «بیوگرافی پریتی زینتا + او و همسر آمریکایی اش» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید