کد مطلب:  36667 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تلفات مشروبات الکلی مسموم: مرگ 23 نفر و 213 مسموم در چهار استان

تلفات مشروبات الکلی مسموم: مرگ 23 نفر و 213 مسموم در چهار استان

به گزارش آسمونی:سرپرست سازمان اورژانس کشور از افزایش مسمومین و فوتی‌های مصرف الکل به 213 و 23 تن در چهار استان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:سرپرست سازمان اورژانس کشور از افزایش مسمومین و فوتی‌های مصرف الکل به 213 و 23 تن در چهار استان کشور خبر داد.

پیرحسین کولیوند درباره آخرین آمار مسمومان مشروبات الکلی اظهار کرد: بر اساس گزارش تجمیعی مسمومیت با الکل از 1 مهر تا 6 مهر تعداد کل مسمومین 213 نفر و تعداد فوتی‌ها 23 نفر (هرمزگان 16 نفر – خراسان شمالی 2 نفر – کهگیلویه و بویراحمد 2 نفر - البرز 3 نفر) بوده است.

سرپرست سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه مجموعا 178 نفر بستری شده‌اند افزود: 11 نفر از این افراد در بخش مراقبت‌های بستری هستند. 16 نفر نیز درمان و ترخیص شده‌اند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش تعداد مراجعه کننده گان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکی در بندرعباس به  151 نفر خبر داد.

دکتر فاطمه نوروزیان منطقه خلیج فارس، با اعلام این خبر افزود: تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکی در حال حاضر به 151 نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه حال برخی از این افراد وخیم است، تصریح کرد: متأسفانه 16 نفر از این تعداد جان خود را از دست داده‌اند و 10 نفر بدحال هستند. مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد:  تاکنون 67 نفر از این افراد دیالیز شده‌اند و تعدادی دیگر نیز در نوبت دیالیز هستند.

نوروزیان گروه سنی افراد مسموم شده را 17 تا 50 سال عنوان کرد.

منبع: عصرایران

: برای دریافت مشاوره درباره تلفات مشروبات الکلی مسموم: مرگ 23 نفر و 213 مسموم در چهار استان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «تلفات مشروبات الکلی مسموم: مرگ 23 نفر و 213 مسموم در چهار استان» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید