شبکه اجتماعی پینترست | آسمونی
کد مطلب: 29461 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آشنایی با شبکه اجتماعی پینترست

آشنایی با شبکه اجتماعی پینترست

Pinterest پینترست یک شبکه اجتماعی محبوب در سراسر دنیاست که از طریق این برنامه شما میتوانید به آسانی عکس های...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آشنایی با شبکه اجتماعی Pinterest پینترست

Pinterest پینترست یک شبکه اجتماعی محبوب در سراسر دنیاست که از طریق این برنامه شما میتوانید به آسانی عکس های خود در سراسر دنیا به اشتراک بگذارید. این شبکه با داشتن هواداران بی شماری در سراسر جهان توانسته خود را به عنوان یک مدعی در میان انبوهی از شبکه های مجازی مطرح کند. آسمونی در این بخش به معرفی شبکه اجتماعی پینترست می پردازد.

امتیاز های استفاده از شبکه اجتماعی پینترست

1- بازدید ها وکلیک بر روی سایت شما را افزایش می دهد.
2- شما با وارد کردن تبلیغات کسب و کار خود در شبکه اجتماعی پینترست با پیشرفت ناگهانی در مقدار بازدید های سایت خود مواجه می شوید که واقعا خیره کننده است.
3- کاربران این شبکه اجتماعی به راحتی می توانند مطالب دلخواه خود را در این شبکه منتشر کنند و این کار خود میتواند نوعی بازاریابی برای شما محسوب شود.
4- شما با ساخت اکانت در این شبکه اجتماعی و متصل بودن این اکانت به شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر تنها با پین کردن یک مطلب در شبکه اجتماعی پینترست خود به طور خودکار این مطلب در فیسبوک و توییتر شما هم به اشتراک گذاشته می شود و عمل شانس دیده شدن سایت شما را توسط کابران افزایش می دهد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آشنایی با شبکه اجتماعی پینترست فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آشنایی با شبکه اجتماعی پینترست»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?