کد مطلب:  37632 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397

برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech چهارمین اجلاس وب فارسی با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور جمعی...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397
برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

چهارمین اجلاس وب فارسی با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور جمعی از مدیران کشوری و نخبگان سایبری، توسعه دهندگان فضای مجازی و تجارت الکترونیک تاریخ 22 آذر 1397 در مرکز همایشهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تهران برگزار می‌شود.

به گزارش فناوری آسمونی ، حمیدرضا همتی، رئیس اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: برگزاری این اجلاس در راستای هم افزایی ارتباط بخش خصوصی، بخش دولتی و نهادهای بالادستی است و نیز در آن به معرفی تکنولوژی‌های روز ایران و جهان می‌پردازیم.

وی با اشاره به اینکه این اجلاس سوم آبان‌ماه سال جاری و در مرکز همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود، افزود: در این اجلاس، فعالان بخش خصوصی، نخبگان سایبری، توسعه دهندگان فضای مجازی و تجارت الکترونیک و نیز مدیران کشوری و لشکری کشور به تهران می‌آیند.

رئیس اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی با بیان اینکه برگزاری این اجلاس بدون حمایت و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز سازمان فناوری اطلاعات ایران امکان پذیر نبود، اظهار کرد: ایران در سال‌های گذشته در حوزه‌های فناورانه و سایبری توسعه و پیشرفت مضاعفی داشته، به حدی که توانسته یکی از بازوان قدرتمند اقتصادی کشور محسوب شود و دولت را در جهت ایجاد اشتغال و توسعه فردی یاری نماید، بلاشک این پیشرفت چشمگیر بدون همکاری و همراهی بخش خصوصی و دولتی امکان پذیر نبود.

وی با بیان اینکه می‌خواهیم قطب منطقه شویم، اعلام کرد: ما از اولین روزهایی که سنگ بنای این حرکت عظیم را قراردادیم، برآن شدیم تا ارتباط بخش خصوصی و نهادهای بالا دستی را تنگاتگ و دوستانه کنیم تا بتوانیم مشکلات و موانع را با مشارکت یکدیگر از میان برداریم، که به لطف خدا و نیز همراهی مدیران دولتی و فعالان بخش خصوصی توانستیم تا حدودی به این مهم دست پیدا کنیم.

persian-web-conference
persian-web-conference


همتی ادامه تاکید کرد: کارآفرینی، تجارت الکترونیک، کسب و کارهای اینترنتی، امنیت سایبری و طراحی و توسعه فضای مجازی از محورهای اساسی و بنیادین این اجلاس هستند که بر آن پا فشاری می‌کنیم. بر هیچکس قدرت تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی پوشیده نیست، به جرات می‌توان گفت کسب و کارهای اینترنتی به حدی در حال پیشرفت و گسترش هستند که گوی رقابت را از دست کسب و کارهای سنتی ربوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در میزان اهمیت امنیت سایبری همین بس که جنگ و مقاومت از فضای واقعی به فضای سایبری منتقل شده و باید خود را آماده میادین مبارزات سخت کنیم، تصریح کرد: در این مراسم با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران از برخی توسعه دهندگان فضای مجازی تقدیر خواهد شد.

رئیس اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی در پایان گفت: امیدوارم شما فعالان و مدیران عزیز همچون گذشته ما را در رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده و تعالی این حوزه نوظهور یاری نمایید که بدون شک این اتفاقات اثر بخش بدون همیاری و همکاری شما ممکن نخواهد بود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در اجلاس می بایست به وب سایت اجلاس وب فارسی ( www.pwconf.ir ) مراجعه نمایند و یا با شماره 88340906-021 کانون توسعه دهندگان فضای مجازی تماس بگیرند.

زمان برگزاری: 22 آذر 1397 از ساعت 09:30 تا ساعت 16:00

مکان برگزاری: تهران، میدان فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، مرکز همایش‌های کوثر

روی نقشه:

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «برگزاری چهارمین اجلاس وب فارسی 22 آذر 1397» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید