مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  17373 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حضور کاپیتان پرسپولیس درتمرین استقلال/ مهمانان ویژه برای منصوریان

حضور کاپیتان پرسپولیس درتمرین استقلال/ مهمانان ویژه برای منصوریان

به گزارش آسمونی، تمرین عصر امروز آبی پوشان پس از یکروز استراحت در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. حدود...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، تمرین عصر امروز آبی پوشان پس از یکروز استراحت در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار شد. حدود 30 تماشاگر در تمرین حاضر بودند و لحظاتی منصوریان را مورد تشویق قرار دادند.

2193371
2193371

* محسن کریمی و فرشید اسماعیلی به دلیل مصدومیت و امید ابراهیمی و ووریا غفوری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی، غایبین تمرین امروز بودند.

* سوژه امروز بازیکنان، دیدار فردای تیم ملی ایران با قطر بود و بازیکنان استقلال امیدوار بودند که با حضور پرتعداد تماشاگران در ورزشگاه، تیم ملی بتواند گام نخست را در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه محکم برداشته و قطر را در تهران با یک برد پرگل شکست دهند.

* خبر پیوستن مجتبی حق‌دوست به استقلال باعث خوشحالی هواداران شد و آنها اعتقاد داشتند حضور این بازیکن جوان می تواند کمک موثری در دیدارهای آینده آبی پوشان داشته باشد.

* هواداران استقلال از بهتاش فریبا در خصوص پادووانی سوال کردند که بهتاش فریبا در جواب به آنها امید داد که هر چه زودتر مشکل این مدافع حل شود و به جمع آبی پوشان ملحق شود.

* منصوریان قبل از شروع تمرین و به مدت 15 دقیقه با بازیکنان تنیس فوتبال بازی کرد. وی دقایقی هم با بازیکنانش صحبت کرد و از آنان خواست که در تمرینات جدیت بیشتری به خرج داده تا برای دیدار مقابل ماشین سازی تبریز با آمادگی کامل به مصاف حریف بروند.

* یعقوب کریمی به طور انفرادی زیر نظر استیو جونز تمرینات سرعتی را انجام داد.

* یزدان سلمانیان بازیکن پیشین تیم فوتبال امید پرسپولیس در تمرین استقلال حضور یافت و دقایقی هم با منصوریان صحبت کرد.

* تعدادی از کودکان نابینا که عضو تیم ریاضی ایران بودند و عازم مسابقات جهانی هستند به عنوان مهمانان ویژه در تمرین استقلال حضور یافتند و دقایقی با منصوریان صحبت کردند. منصوریان به آنها قول داد که اگر در المپیاد جهانی قهرمان شوند آنها را به تمرین دعوت می کند و لباس استقلال را به آنها هدیه می دهد. این کودکان هم قول دادند که اگر قهرمان شدند آن را به استقلال هدیه کنند.

* تمرین آبی پوشان پس از 90 دقیقه به پایان رسید و این تیم فردا تمریناتش را جهت آمادگی هر چه بیشتر برای دیدار مقابل ماشین سازی تبریز ادامه خواهد داد.

* آبی پوشان عصر روز یکشنبه هفته آینده نیز یک دیدار تدارکاتی را در زمین شماره دو مقابل صبای قم برگزار خواهد کرد.

* تیم فوتبال استقلال تهران روز یکشنبه بیست‌ویکم شهریور ماه و از هفته پنجم لیگ شانزدهم در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره حضور کاپیتان پرسپولیس درتمرین استقلال/ مهمانان ویژه برای منصوریان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «حضور کاپیتان پرسپولیس درتمرین استقلال/ مهمانان ویژه برای منصوریان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید