خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم | آسمونی
کد مطلب: 23416 درج نظر
خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم

خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم

به گزارش آسمونی و به نقل از فوتبال ایتالیا، میلان موفق شد در ادامه نقل و  انتقالات تابستانی، ریکاردو...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از فوتبال ایتالیا، میلان موفق شد در ادامه نقل و  انتقالات تابستانی، ریکاردو رودریگز سوئیسی را از ولفسبورگ به خدمت بگیرد. این مدافع چپ یکی از بهترین بازیکنان فصل در بوندسلیگا بود که با جدایی از جمع سبزپوشان ولفسبورگ راهی میلان شد.

خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم
خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم

رودریگز، سومین خرید فصل این تیم با قراردادی چهارساله به ارزش 18 میلیون یورو از فصل  آتی پیراهن روسونری را بر تن خواهد کرد.

این بازیکن بعد از حضور در میلان درباره این اتفاق گفت: میلان باشگاهی بزرگ و بین المللی است و خیلی خوشحال هستم که در این تیم بازی می کنم. از بچگی بازیهای میلان را دنبال می کردم و همیشه خیلی دوست داشتم که در چنین تیم بزرگی بازی کنم. من از همان بچگی عاشق میلان بودم و خوشحالم رویایم محقق شد و توانستم پیراهن میلان را به تن کنم. من عاشق بازیهای مالدینی، رونالدینیو در میلان بودم و همیشه بازیهای آنها را دنبال می کردم.

او ادامه داد: قبلا یک بار در سن سیرو بازی کردم و خیلی دوست دارم با جو ان آشنا شوم. در هر صورت اول باید با هم تیمی هایم آشنا شوم و تلاش کنیم به لیگ قهرمانان بازگردیم. این باید هدف میلان باشد که سهمیه لیگ قهرمانان را به دست بیاورد و در این رقابت ها حاضر باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «خرید جدید میلان: از بچگی عاشق این تیم بودم»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?