کد مطلب: 44208 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیگ ملت های اروپا ؛ هلند 3 - 1 انگلیس ؛ هلند حریف پرتغال در فینال !

لیگ ملت های اروپا ؛ هلند 3 - 1 انگلیس ؛ هلند حریف پرتغال در فینال !

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار آخر دور مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا برگزار شد و طی آن تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه


به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار آخر دور مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا برگزار شد و طی آن تیم هلند در یک نمایش فوق العاده موفق شد تیم انگلیس را شکست داده و راهی فینال شود .

در بازی ای که در ابتدا تیم انگلیس توسط رشفورد به گل رسید ، تیم هلند موفق شد در نهایت بازی را پیروز شود . در دقیقه 32 روی جا افتادن ماتیاس دلیخت و تلاش او برای بدست آوردن توپ ، مارکوس رشفورد را درون محوطه جریمه متوقف کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان داده و رشفورد نیز دروازه سیله سن را باز کند .

این گل حدودا 40 دقیقه تنها دستاورد این مسابقه بود اما در دقیقه 73 ، عامل به ثمر رسیدن گل اول تیم انگلیس ، زننده گل تساوی تیمش شد . ارسال ضربه کرنر به روی دروازه با ضربه سر ماتیاس دلیخت ، مدافع جوان و بلند قامت تیم هلند ، همراه شد تا نتیجه بازی مساوی شود .

بعد از این گل ، تیم انگلیس در دقیقه 84 به گل دوم خود دست یافت اما با استفاده از VAR مشخص شد که لینگارد کمی در آفساید قرار داشت و گل پذیرفته نشد تا بازی به وقت های اضافه کشیده شود .

در نیمه اول وقت های اضافه ، تیم هلند برای بار دوم به گل رسید . حضور کوئینسی پرومس ، ستاره جوان ، سرعتی و خوش تکنیک تیم سویا در این مسابقه ، خط حمله تیم هلند را بیش از پیش آتشین کرد . روی حضور او در موقعیت گلزنی در دقیقه 97 بود که کایل واکر برای مانع شدن از گلزنی او ، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا تیم هلند دو بر یک پیش بیافتد .

گل سوم تیم هلند نیز روی اشتباه راس بارکلی به ثمر رسید . در دقیقه 114 ، پاس اشتباه و آرام بارکلی ، توسط دپای ربوده شد و در نهایت دپای نیز پرومس را در مقابل دروازه خالی قرار داد و این بازیکن موفق شد تا گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا تعویض طلایی رونالد کومال لقب بگیرد .

در نهایت تیم هلند در یک بازی 120 دقیقه ای موفق شد تیم انگلیس را از پیش روی برداشته و به فینال این رقابت ها صعود کند و حریف تیم پرتغال شود .

 

اختصاصی آسمونی

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «لیگ ملت های اروپا ؛ هلند 3 - 1 انگلیس ؛ هلند حریف پرتغال در فینال !»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?