کد مطلب:  52222 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان

ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر ضرورت حفظ و افزایش آمادگی استان در بخش درمانی، گفت: لازم است راه اندازی نقاهتگاه با ظرفیت 2000 تخت در گیلان پیگیری شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان - Necessity to set up 2000 Bed Resort in Guilan
ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان - Necessity to set up 2000 Bed Resort in Guilan
ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان - Necessity to set up 2000 Bed Resort in Guilan

به گزارش آسمونی : ارسلان زارع امروز پس از جلسه ویدئوکنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا که با حضور رئیس جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: امروز این جلسه به ریاست رئیس جمهوری و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد و در ابتدای آن وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عملکرد استان ها در خصوص اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در کشور را مورد بحث قرار داد و اعلام کرد که استان گیلان در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا با اختلاف، نسبت به سایر استان ها مقام برتر را دارد.

وی کسب این موفقیت را حاصل همکاری خوب و شایسته مردم گیلان دانست و افزود: در اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا بیش از 82 درصد جمعیت استان طی شش روز مورد پایش قرار گرفته اند.

استاندار گیلان با بیان اینکه افزون بر دو میلیون و 200 هزار نفر از مردم ایران در این طرح ارزشمند شرکت کرده اند، ادامه داد: افراد دارای علائم مشکوک در26 مرکز درمانی دولتی و سه مرکز خصوصی بستری شدند تا پس از سلامت کامل، به آغوش خانواده بازگردند.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد: در این جلسه از هموطنان خواسته شد تا در خانه بمانند زیرا در این برهه از زمان، خانه امن ترین و سالم ترین مکان است.



زارع تصریح کرد: در جلسه امروز مقرر شد در 13 استان کشور از جمله گیلان پایش و تب سنجی در مبادی ورودی صورت گیرد از این رو در گیلان از مبادی قزوین، مازندران و اردبیل، پایش انجام می شود که امیدواریم در اجرای این طرح نیز جزو اولین استان‌ها باشیم.

استاندار گیلان گفت: بر اساس تقسیم بندی و برنامه ریزی های انجام شده در روز گذشته با همکاری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی، هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و همکاری مردم این طرح با جدیت تمام اجرا می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: همواره از هموطنان می خواهیم با توجه به آلوده بودن جغرافیای گیلان از سفر به این استان خودداری کنند.

به گفته زارع؛ با توجه به غربالگری انجام شده، به نتیجه اطمینان‌بخش از سلامت جمعیت استان رسیده ایم با این وجود لازم است آمادگی خود را در بخش درمانی افزایش دهیم که در این خصوص لازم است راه اندازی نقاهتگاه با ظرفیت 2000 تخت در گیلان پیگیری شود.

استاندار گیلان همچنین به جبرانی زمان از دست رفته مدارس برای موضوع آموزش اشاره و اضافه کرد: با توجه به اختیاراتی که به شورای آموزش و پرورش استان ها داده شده، به زودی جلسه این شورا جهت بررسی زمان بازگشایی مدارس برگزار می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ضرورت راه‌اندازی نقاهتگاه 2000 تخت خوابی در گیلان» در کادر زیر بنویسید :

7 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید