کد مطلب: 54786 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افشاگری نماینده مجلس درباره مافیای کنکور

افشاگری نماینده مجلس درباره مافیای کنکور

مافیای کنکور

زمان مطالعه: 1 دقیقه

آموزش و پرورش همواره اعلام میکند که "زورمان به مافیای کنکور نمی‌رسد". به طور کلی حدود ده موسسه بزرگ آموزش کنکور در کشور وجود دارد و کار آن ها القای نیاز به دانش آموزان است. ای موسسات با شعار هایی مانند "90 درصد بزنید، "کنکور آسان است" و... به دانش آموزان القا می کنند که قبولی در دانشگاه فقظ با حضور در این موسسات ممکن است.

به گزارش آسمونی، احمد نادری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با صدا و سیما گفت: موسسات کنکور و پشتیبان های آنها به طور مرتب با من و همکارانم تماس می گیرند و از حامیان اصلی برگزاری کنکور هستند. بسیاری از این موسسات از هم اکنون برای کنکور 1400 ثبت نام می کنند و قراردادشان به زودی با کنکوری های 99 به پایان می رسد. نادری تاکید می کند که گردش مالی مافیای کنکور هشت هزار میلیارد تومان است که یک سرش در سازمان سنجش است و از این راه درآمد دارد! او همچنین اظهار کرد: شرکت تعاونی کارکنان سازمان سنجش به صورت غیر قانونی آزمون برگزار می کند که از این راه درامد زیادی دارد و به نوعی با مافیای کنکور در ارتباط است.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «افشاگری نماینده مجلس درباره مافیای کنکور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?