کد مطلب:  26446 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موراتا: احساس می‌کردم مدیون کونته هستم/ زیدان می‌خواست من در رئال بمانم

موراتا: احساس می‌کردم مدیون کونته هستم/ زیدان می‌خواست من در رئال بمانم

مهاجم اسپانیایی آبی‌پوشان لندنی می‌گوید زین‌الدین زیدان خواهان ماندن وی در رئال مادرید بوده است.به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

مهاجم اسپانیایی آبی‌پوشان لندنی می‌گوید زین‌الدین زیدان خواهان ماندن وی در رئال مادرید بوده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آلوارو موراتا که در این تابستان از رئال مادرید جدا و با قراردادی به ارزش 60 میلیون پوند به چلسی پیوست، در گفت‌وگو با روزنامه دیلی‌میل انگلیس گفت:

در تابستان پیشنهادات مختلفی داشتم و تنها از چلسی و منچستریونایتد پیشنهاد نداشتم، بلکه از لیگ‌های مختلف پیشنهاد داشتم. شرایط خوبی برایم بود. مهم‌ترین و بهترین مکالمه‌ای هم که داشتم با آنتونیو کونته بود که می‌خواست من به چلسی بپیوندم. در ابتدای تابستان نمی‌دانستم که چلسی هم دنبال جذب من است و فکر می‌کردم که آنها به‌عنوان مهاجمی دیگر از جمله لوکاکو هستند.

وی افزود:

بارها با کونته صحبت کردم و این تنها منوط به این تابستان نمی‌شود. احساس می‌کردم مدیون کونته هستم، چون او بود که من را به یوونتوس برد، هرچند خیلی سریع هم هدایت تیم ملی ایتالیا را بر عهده گرفت. همیشه می‌خواستم برای کونته بازی کنم. درست است که تنها دو ماه با او کار کرده بودم، اما چنین حسی داشتم که سال‌هاست او را می‌شناسم. وقتی متوجه شدم که کونته من را می‌خواهد، خیلی سریع پاسخ مثبت دادم و هر کاری که می‌توانستم برای عملی شدن این انتقال انجام دادم.

مهاجم اسپانیایی آبی‌پوشان لندنی در خصوص جدایی‌اش از رئال مادرید هم اظهار داشت:

زیدان می‌خواست من در رئال بمانم و از بودن در مادرید خوشحال بودم، اما نمی‌خواستم به‌عنوان بازیکن ذخیره در این تیم بمانم. شما به سطحی می‌رسید که نیاز به بازی کردن، نیاز به رشد و نیاز به فرار به منطقه امن دارید. من جاه‌طلب و تشنه موفقیت هستم. برای تیم ملی اسپانیا هر چه بیشتر بازی می‌کنم، گل‌های بیشتری به ثمر می‌رسانم و همین سبب می‌شود که شانس قرار گرفتن در ترکیب اصلی و حضور در جام جهانی برای من افزایش پیدا کند.

منبع: tasnim

: برای دریافت مشاوره درباره موراتا: احساس می‌کردم مدیون کونته هستم/ زیدان می‌خواست من در رئال بمانم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «موراتا: احساس می‌کردم مدیون کونته هستم/ زیدان می‌خواست من در رئال بمانم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید