کد مطلب: 50169 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست‌های موسیقی نوگرایانه

نشست‌های موسیقی نوگرایانه

نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف در ادامه برنامه‌های خود در فرهنگسرای ارسباران روز 11 دی‌ماه چهارشنبه ساعت 18...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف در ادامه برنامه‌های خود در فرهنگسرای ارسباران روز 11 دی‌ماه چهارشنبه ساعت 18 میزبان آهنگسازان کارگاه موسیقی معاصر دانشگاه تهران است.

پوستر نشست‌های موسیقی نوگرایانه
پوستر نشست‌های موسیقی نوگرایانه
پوستر نشست‌های موسیقی نوگرایانه

ژین مُنبیی، وحید محمدی و فرشاد فتایی آهنگسازانی هستند که قطعاتشان توسط نوازندگانی همچون فرمهر بیگلو(ویلن)، مریم صوفی سیاوش(پیانو) ،وحید محمدی (گیتار) و امیرحسین نوروزی(ترومپت) اجرا خواهند شد. در نشست آینده الف که با هدف معرفی و اجرا و تحلیل آثار موسیقی نوگرایانه برگزار می‌شود ،نخست نیما عطرکار روشن به ارائه مطالب خود با عنوان «چه چیزی موسیقی را هنری و غیرهنری می‌کند» می‌پردازد.  بعد از اجرای قطعات فوق در ادامه بحث و میتینگ پوینت جمعی با همه مخاطبان در مورد موضوع شکل خواهد گرفت. در انتها نیز بخش پنل گفتگو خواهد بود که به آنالیز و تحلیل اثار اجرا شده خواهند پرداخت . سارا اباذری (استاد دانشگاه و عضو هئیت علمی) و حسام دارابی (آهنگساز) و شروین عباسی (آهنگساز) حضور خواهند داشت.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «نشست‌های موسیقی نوگرایانه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 6 = ?