کد مطلب: 57897 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طرح تاتو مینیمال و ساده

طرح تاتو مینیمال و ساده

در این مطلب از آسمونی چندین طرح تاتو مینیمال برای شما آماده کرده ایم و اگر قصد تتو زدن دارید این مطلب را حتما بخوانید، تاتو ها تا آخر عمر همراه شما خواهند بود، پس قبل از هرچیزی با صرف چند دقیقه مطالعه از نتایج ناخوشایند احتمالی جلوگیری کنید!
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

در هنر ، مینیمالیسم یا ساده گرایی میتواند آثار بسیار خارق‌العاده ای خلق کند. تاتو یا تتو نیز امروزه نیازمند تسلط بر طراحی میباشد و بسیاری از تاتو آرتیست ها به دنبال طراح و یا طرح های آماده پرطرفدار برای جوانان هستند؛ از طرفی دیگر هم تتو زدن آنقدر پرطرفدار شده که هرکسی حداقل یک بار تابحال دنبال طرح تتو گشته.

 

 

مینیمال ؛ به صرفه ، زیبا ، کم درد و سریع!

 

 

قبل تر در آسمونی درباره تتو آمریکایی و انواع دیگر تاتو صحبت کردیم؛ این بار در آسمونی میخواهیم درباره تتو مینیمال بنویسیم، اما طرح هایی که بتوانند با ظرافت خودشان را نشان دهند و همچنین زیبا باشند یا معنی خاصی دهند بسیار سخت به دست می آیند. برای همین هم لازم است تاتو آرتیست ماهری که تجهیزات لازم (از جمله سوزن مناسب طرح های مینیمال تتو و جوهر مخصوص و ... ) دارد را بیابید. در غیر این صورت تضمینی برای رضایتبخش بودن طرح دائمی تتو نهایی روی پوست شما وجود نخواهد داشت! علاوه بر تاتو آرتیست ماهر، باید حواستان باشد طرح انتخابی شما چندان چالش برانگیز نباشد. وجود پیچ و خم های عجیب غریب ممکن است طرح نهایی را از ایده آلی که در نظر داشتید دور کند. بنابراین انتخاب طرح نیز بسیار مهم است که در این مطلب از آسمونی حدود 50 طرح برتر سال 2020 و 2021 را برای شما گردآوری کرده ایم! در زیر میتوانید آنها را ببینید. ادامه این مطلب از آسمونی پس از عکس ها و ایده های تتو مینیمال در اختیار شما خواهد بود:

طرح تتوتتو مینیمالایده تتوطرح تتوتتو مینیمالتتو ظریفتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمال
تتو مینیمال
تتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمالتتو مینیمال

تتو مینیمال و انواعش:

1- تتوهای هندسی ؛ این مدل تتو ها تنها از چند خط صاف تشکیل میشوند. اکثر اوقات برای تتو مینیمال از طرح های هندسی استفاده میشود اما باید با دقت طراحی آنها انجام شود تا شکل نهایی مطلوب باشد. همیشه بهتر است طرح را با صبر و حوصله انتخاب کنید.

2- تتو گل و گیاه ؛ در این نوع از تتوها احتمالا از جوهر تتو رنگی نیز استفاده شود و طرح نهایی شما یک شاخه گل فوق العاده ظریف و زیبا خواهد بود. اگر هم از جوهر های رنگی تتو استفاده نکنید، باید بدانید در این مدل تتو ها نیاز است تاتوآرتیست شما حتما از ظریف ترین سوزن ممکن استفاده کند!

3- تتو نوشته ؛ این مدل تتو خیلی معروف است و اکثرا دیده ایم که برای ایده اولین تتو ها معمولا از نوشته های کوتاه یا اسامی عزیزان و حتی کلمات الهام‌بخش استفاده میشود. این مدل تتوها در ابتدای کار برای طراحی یک طرح تاتو نوشته، نیازمند تمرکز و طرافت خاصی هستند و همچنین تاتو آرتیست شما باید خط شکسته و خوشنویسی انگلیسی را به خوبی بلد باشد، در غیر این صورت باید حتما با دقت فراوان از طرحی آماده که شما به او میدهید استفاده کند و خارج از طرح تاتو شما عمل نکند. به هیچ وجه!

 

در کشورهای انگلیسی زبان فونت فارسی خیلی پرطرفدار است.

 

4- تتو علائم ؛ این نوع تتو ها را با دقت انتخاب کنید، علائم مختلف معانی مختلف نیز دارند، یادتان باشد تتو شما هرقدر هم کوچک، تا آخر عمر با شما خواهد ماند! پس دقت کنید.

5- تتو اوتلاین ؛ این مدل تتو سعی بر نشان دادن اشکالی مشخص دارد که معنی خاصی میدهند، در طرح های اوتلاین محیط اشکال ساده را طراحی کرده و تاتو میکنند. تا اینجا شبیه به تتو های هندسی است، اما باید بدانید در تتو های اوتلاینی خطوط منحنی و به طور کل طرح های واقعی تری را شاهد هستیم.

البته تاتو های مینیمال به دلیل اینکه ظرافت بسیاری دارند و بنابراین جوهر کمتری استفاده میکنند و همچنین عمق کمتری در پوست را درگیر میکنند، معمولا به مرور زمان خیلی کمرنگ میشوند. پس تمدید تاتو مینیمال امری ضروری است.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «طرح تاتو مینیمال و ساده»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?