کد مطلب:  56792  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟

ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟

این دادخواست مجازی در بخش دیگری هرد را متهم به دروغ‌گویی و بدرفتار نشان دادن همسر سابقش کرده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

امبر هرد در بسیاری از نظرسنجی‌ها به‌عنوان زیباترین بازیگر زن جهان انتخاب شده است ولی به دلیل آن‌که طرفداران سینما باور دارند او به زندگی هنری همسر سابقش جانی دپ لطمه زده است، چندان چهره محبوبی نیست.

دادخواست اخراج "امبر هرد" از فیلم "آکوامن 2" به 1.2 میلیون امضاء رسید.

همسر سابق "جانی دپ" در این دنباله نقش "هیرا" را در مقابل "جیسون موموآ" بازی می‌کند و پس از اعلام حکم دادگاه شکایت دپ از نشریه‌ی "سان"، هواداران خواستار اخراج او شده بودند.

ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟
ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟

به گزارش آسمونی به نقل از 30نما، در بخشی از این دادخواست ادعا شده است که هرد پس از جدایی در سال 2017 "به شکلی سیستماتیک برای لکه‌دار کردن دپ در هالیوود کوشیده است." این دادخواست مجازی در بخش دیگری هرد را متهم به دروغ‌گویی و بدرفتار نشان دادن همسر سابقش کرده است.

هرد از مدت‌ها قبل ستاره‌ی "دزدان دریایی کارائیب" را به خشونت خانگی متهم کرده است. نشریه‌ی "سان" و دبیر آن "دن ووتن" در مقاله‌ای به این مسئله پرداخت و دپ را "ضارب همسر" خواند. دادگاه شکایت دپ از این نشریه تابستان گذشته برگزار شد و در نهایت قاضی اعلام کرد که این ادعای نشریه "اساساً درست" بوده‌ است.

چند روز پس از اعلام این حکم، دپ به درخواست استودیوی برادران وارنر از چندگانه‌ی "جانوران شگفت‌انگیز" کناره‌گیری کرد. این اتفاق هواداران دپ را خشمگین ساخت و آن‌ها خواستار اخراج هرد از "آکوامن 2" شدند. با این حال، هرد اخیراً در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" ادعا کرد که کمپین‌های ایجاد شده علیه او در شبکه‌های اجتماعی با پول مدیریت می‌شوند "زیرا اساسی در واقعیت ندارند."

اواخر نوامبر 2020 گزارش شد که درخواست استیناف اولیه‌ی دپ رد شده و قاضی دستور داده است که دپ به نشریه‌ی "سان" 628 هزار پوند پرداخت کند.

اما سرانجام استودیوی برادران وارنر تأیید کرد که "مدس میکلسن" را جانشین دپ در نقش "گلرت گریندل‌والد" کرده است. پیش‌تر گزارش شده بود که دپ دستمزد هشت رقمی خود را برای "جانوران شگفت‌انگیز 3" دریافت خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «ماجرای کمپین میلیونی علیه امبر هرد همسر سابق جانی دپ چیست؟» در کادر زیر بنویسید :

4 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید