کد مطلب:  29561 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمود احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد

محمود احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد

به گزارش آسمونی:اینکه آقای احمدی نژاد آمده و برای قوه قضاییه ضرب الاجل تعیین کرده است به نظر من باعث خواهد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محمود احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد
محمود احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد


به گزارش آسمونی:اینکه آقای احمدی نژاد آمده و برای قوه قضاییه ضرب الاجل تعیین کرده است به نظر من باعث خواهد شد قوه قضاییه پرونده احمدی نژاد را رسانه‌ای بکند و بعد از آن، کار برای احمدی نژاد سخت‌تر خواهد شد و احتمال برخورد قضایی با او وجود دارد. به نظر من حداقل اش این است که احمدی نژاد حصر خانگی خواهد شد.

اقدامات حاشیه ساز احمدی نژاد پایانی ندارد. او بعد از دیدار دانشجویان با رئیس قوه قضاییه، در فیلمی که در کانال های تلگرامی خود منتشر کرد با سخنانی تهدید گونه به رییس قوه قضاییه 48 ساعت مهلت داد تا اسناد محکومیت اش را منتشر کند. او گفت در غیر این صورت با مردم در مورد قوه قضایه سخن خواهد گفت. خبر گزاری رسمی قوه قضاییه در مطلبی بازهم بر دروغ گو بودن احمدی نژاد تاکید کرد.

بعد از پایان مهلت 48 ساعته، احمدی نژاد در سخنای از آیت الله آملی لاریجانی خواست استعفا دهد و در سخنانی گفت: رئیس قوه قضاییه مشروعیت ریاست بر این قوه را ندارد، سخنانانی که به معنای خروج احمدی نژاد از ساختار رسمی نظام است. حالا سخن از حصر احمدی نژاد در میان است و کنعانی مقدم  از چهر های سیاسی اصولگرا و نزدیک به محسن رضایی خبر از حصر احمدی نژاد در چند روز آینده می دهد.

منبع: کارگر آنلاین
نظر خود را درباره «محمود احمدی نژاد به زودی حصر خانگی خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید