زمان مطالعه: 1 دقیقه
زدراوکو رایکوف و جام باشگاههای آسیا

زدراوکو رایکوف و جام باشگاههای آسیا

چاپ و توزیع برگه های توتو و پیش بینی مسابقات فوتبال، امری بود که تا سال 1357 به شکلی رسمی در مطبوعات ایران انجام می گرفت.

در بهار سال 1349 و زمانی که فوتبال ایران و تیم تاج آماده میزبانی رقابتهای جام باشگاههای آسیا می شد، با حمایت مالی بانک صادرات، برگه پیش بینی نتایج باشگاهای آسیا منتشر شد. این رقابتها در دو گروه و با شرکت هفت تیم برگزار می شد و به این ترتیب مرحله گروهی شامل 9 مسابقه می شد.

در بین نفراتی که برگه توتو پر کردند، نام زدراوکو رایکوف مربی مشهور تاج نیز دیده می شد که با پر کردن بخش پیش بینی هر 12 مسابقه، تبلیغ فوق العاده ای هم برای این مسابقه کرد. البته با کنار کشیدن یکی از تیمهای شرکت کننده، تعداد بازیها از 12 به 9 کاهش یافت ولی مهمتر از همه، اطلاعات شخصی رایکوف بود که در این برگه نوشته شد و به این ترتیب حالا بعد از نیم قرن می توانیم حتی محل زندگی و نام پدر این مربی را هم بدانیم!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «زدراوکو رایکوف و جام باشگاههای آسیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.