زمان مطالعه: 1 دقیقه
نحوه فیلمبرداری از صفحه نمایش iPhone

نحوه فیلمبرداری از صفحه نمایش iPhone

آسمونی : اگر میخواهید یک فیلم آموزشی روی آیفون یا آیپد خود طراحی کنید، یا اگر میخواهید نحوه گذشتن از یک محله...

فیلمبرداری از صفحه نمایش iPhone

اگر میخواهید یک فیلم آموزشی روی آیفون یا آیپد خود طراحی کنید، یا اگر میخواهید نحوه گذشتن از یک محله از یک بازی را به دوست خود آموزش دهید، خیلی راحت می توانید از صفحه نمایش دستگاه خود فیلم بگیرید و آن را به اشتراک بگذارید. برای درک این موضوع، با ما در این آموزش همراه باشید.رمز این عملیات، تنها داشتن نرم افزار QuickTime Player روی مک است. این نرم افزار تنها قادر به اجرای فرمت های تصویری نیست، بلکه توانایی ضبط صدا و تصویر را نیز دارد. تنها کافی است که شما سیستم عامل Yosemite را روی مک خود به صورت نصب شده داشته باشید. این سیستم عامل قابلیت شناسایی فیلم های ضبط شده توسط دستگاه های متصل شده از طریق USB را دارد.

آموزش فیلمبرداری از صفحه نمایش iPhone

قبل از شروع آموزش، با هم نگاهی به موارد لازم می اندازیم

1- یک دستگاه مک دارای سیستم عامل Yosemite
2- یک دستگاه دارای سیستم عامل iOS 8 به بالا ( آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ )
3- کابل Lightning ( متأسفانه این عملیات با کابل های 30 پین انجام پذیر نیست.

video-from-iphone-screen1
video-from-iphone-screen1

1- دستگاه دارای سیستم عامل iOS را توسط کابل Lightning به مکبوک یا آیمک خود وصل نمایید وارد فولدر Applications شده و اپلیکیشن QuickTime را اجرا نمایید.

video-from-iphone-screen2
video-from-iphone-screen2

2- از منوی فایل، گزینه New Movie Recording را انتخاب نمایید.

video-from-iphone-screen3
video-from-iphone-screen3

3- روی آیکون رو به پایین، کنار دکمه قرمز رنگ ضبط کلیک کنید.

video-from-iphone-screen4
video-from-iphone-screen4

در قیمت Camera، روی نام دستگاه خود کلیک کنید.اگر مایل به ضبط صدا به تنهایی هستید، گزینه Audio Recording را رانتخاب نمایید.

video-from-iphone-screen5
video-from-iphone-screen5

اگر آماده ضبط هستید، روی دکمه قرمز رنگ مربوطه کلیک نمایید.در انتها برای متوقف ساختن عملیات ضبط، مجدد روی دکمه مربوطه کلیک نمایید.

در انتها این نکته رو لازم می دونم بگم. اگر میخواهید آنچه که روی صفحه نمایش دستگاه iOS شما می گذرد را در یک صفحه نمایش بزرگتر به عنوان مثال روی آیمک مشاهده نمایید، لازم نیست روی دکمه ضبط تصاویر کلیک کنید.نرم افزار QuickTime به صورت خودکار اتفاقاتی که روی صفحه نمایش دستگاه iOS شما می افتد را به شما نشان می دهد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نحوه فیلمبرداری از صفحه نمایش iPhone» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.