نرم افزار Adobe Acrobat مشهورترین نرم افزار در زمینه ساخت فایل های PDF است، کاربر به کمک این نرم افزار می تواند اسناد ورد ، صفحات وب تمامی فایلهای متنی و عکس و دیگر سند های مربوطه را به فرمت PDF تبدیل کند. این نرم افزاربه دلیل سازگاری با اکثر نرم افزارها ، استفاده آسان و امکانات متعدد در میان کاربران کامپیوتر از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. همچنین برنامه adobe xd مشهورترین برنامه طراحی صفحات وب است.

مشکلی که مدت هاست برای کاربران پیش آمده است، خطای است که با توجه به فیلتر بودن و همچنین تحریم بودن به کاربران ایرانی نمایش داده می شود.

طبق بررسی آسمونی، کاربران زمان نصب و اجرای برنامه با ارور we can't verify your subscription status مواجه می شوند، که نصب برنامه به پایان نمی رسد یا برنامه اجرا نمی شود، در ادامه با ما همراه باشید.

we can't verify your subscription status در برنامه Adobe 

ارور we can't verify your subscription status در برنامه Adobe 
ارور we can't verify your subscription status در برنامه Adobe 

 

رفع ارور we can't verify your subscription status

  1. یک برنامه تغییر آی پی مناسب روی سیستم خود نصب نمایید.
  2. برنامه تغییر آی پی را فعال نمایید.
  3. روی گزینه Try Again کلیک کنید.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «رفع مشکل ارور we can't verify در برنامه Adobe» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.