زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی ویکی هوبر

بیوگرافی ویکی هوبر

ویکی هوبر در دوی 3 هزار متر تخصص داشت؛ چه در فضای آزاد و چه در رقابتهای داخل سالن.

زمانی که ویکی هوبر در سال 1987 وارد دانشگاه ویلانووا شد، توانست به عنوان قهرمانی دوی 3000 متر در مسابقات NCAA دست پیدا کند. هوبر که روز 29 می 1967 در واشینگتن متولد شده بود، قهرمانی این ماده را هم در رقابتهای سالنی و هم در فضای آزاد، از آن خود کرد. یک سال بعد او موفق شد هر دو قهرمانی خود را تکرار نماید. در سال 1988 او به افتخارات خود افزود و قهرمانی مسابقات یک مایل و مسابقه 1500 متر کشوری را در فضای آزاد به خود اختصاص داد.

Olympedia – Vicki Huber

او که 5.6 فوت قامت و 111 پوند وزن داشت، در رقابتهای انتخابی المپیک 1988 سئول به مقام نایب قهرمانی دست یافت و به المپیک رسید. اما در آنجا عنوانی بهتر از ششمی در دوی 3000 متر کسب نکرد.

Former Villanova running star Vicki Huber-Rudawsky passing torch to  daughter – Mainline Media News

یک سال بعد از المپیک، او توانست دو عنوان قهرمانی در مسابقه 3000 متر رقابتهای NCAA به دست آورد. در همان سال در رقابت کاپ هوندا برودریک طلای دیگری به کارنامه خود افزود. هوبر در سال 1990 دچار مصدومیت شد و هرچند برای آخرین بار در آن سال توانست قهرمان رقابت 3000 متر داخل سالن شود، اما با بالا گرفتن مشکلات فیزیکی ناشی از آسیب دیدگی سرانجام در 1992 از رقابتهای دوومیدانی کناره گیری کرد.

نظر خود را درباره «بیوگرافی ویکی هوبر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی ویکی هوبر فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.