زمان مطالعه: 1 دقیقه
کلاس آموزش ورد word

کلاس آموزش ورد word

کلاس آموزش ورد word مایکروسافت ورد  یا مایکروسافت آفیس ورد، از بهترین و پر استفاده‌ترین نرم‌افزارهای واژه...

کلاس آموزش ورد word

کلاس آموزش ورد word
کلاس آموزش ورد word

مایکروسافت ورد  یا مایکروسافت آفیس ورد، از بهترین و پر استفاده‌ترین نرم‌افزارهای واژه پرداز است. این نرم‌افزار همچنین مشهورترین نرم‌افزار واژه پرداز در رایانه‌های شخصی و اداری است. در 1983 اولین انتشار ورد تحت نام مالتی‌تول ورد برای سیستم‌های زنیکس و سپس برای رایانه‌های شخصی IBM برای اجرا در محیط سیستم‌عامل داس منتشر شد.

آموزش ورد word

به گزارش آسمونی ورد word یکی از مهارت ها و حرفه هایی است که کاربردهای بسیار زیادی داد و بسیاری از افراد علاقمند به یادگیری آن هستند. با فراگیری ورد word علاوه بر اینکه به مهارتی مسلط می شوید که جامعه امروزی به آن نیاز فراوان دارد، از طریق آن می توانید کسب درآمد هم داشته باشید.

آموزش ورد word

برای یادگیری این رشته، کلاس هایی برگزار می شود که متقاضیان با مراجعه به کلاس آموزش ورد word ، می توانند آموزش های لازم را ببینند.

دوره آموزش ورد word

در این دوره ها مطالب کامل مربوط به ورد word به صورت پروژه محور آموزش داده می شود. کارآموزان در پایان دوره آموزشی ورد word می توانند در این زمینه فعالیت کنند.

ما در این بخش آسمونی، در ادامه ی معرفی انواع کلاس های آموزشی، مطالبی که ممکن است در موسسات و آموزشگاه ورد word مطرح شود را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

training-word
training-word

کلاس آموزش ورد word

مطالبی که ممکن است در کلاس آموزش ورد word مطرح شود به شرح زیر است:

اولین نسخه مایکروسافت ورد در سیستم‌عامل گرافیکی در سال 1984 برای کامپیوتر اپل مکینتاش منتشر شد. پس از آن، این برنامه برای سیستم‌های عامل‌های SCO UNIX و اواس/2 و Windows 3.1 به بازار آمد. در سال 1989 این برنامه به عنوان جزئی از مجموعه نرم‌افزاری Microsoft Office تبدیل شد.

ورد 2008 برای مکینتاش

ورد 2008 جدیدترین نسخه ورد و قسمتی از مجموعهٔ Microsoft Office 2008 برای سیستم‌عامل مکینتاش (Mac OS X) است. این نسخه شامل تغییرات زیادی شامل یک فرمت فایل XML-based جدید، طراحی مجدد نمای برنامه، یکپارچگی فرمول ویرایش، مدیریت فهرست کتب و پشتیبانی از اسناد ساخته شده می‌باشد.

کلاس آموزش ورد word
کلاس آموزش ورد word

ورد 2007 برای ویندوز

ورد 2007 قسمتی از مجموعهٔ Microsoft Office 2007 برای سیستم‌عامل ویندوز است. این نسخه شامل تغییرات زیادی می‌باشد. شامل یک فرمت فایل XML-based جدید، طراحی مجدد ظاهر برنامه، یکپارچگی فرمول ویرایش، مدیریت فهرست کتب و پشتیبانی از اسناد ساخته شده می‌باشد. در همین حال ورد 2008 قسمت

رقیبان ورد

سر سخت‌ترین رقیبان مایکروسافت ورد اپن‌آفیس و گوگل داکیومنتز (اسناد گوگل) هستند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کلاس آموزش ورد word» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.