زمان مطالعه: 1 دقیقه
تتلو و فوتبالیست ها

تتلو و فوتبالیست ها

شاید برای خیلی ها باورکردنی نباشد، اما یک دهه پیش اکثر فوتبالیست های ایرانی با افتخار عکسهایی را پست می کردند که در کنار امیر تتلو می انداختند!

یک دهه پیش زمانی بود که فیس بوک محبوب ترین رسانه در فضای مجازی بود؛ هر چند همان زمان هم فیس بوک در ایران فیلتر بود و هرچند وقت یک بار باید صحبتهای خسته کننده ای را در تلویزیون تحمل می کردیم که درباره فساد فیس بوک صحبت می شد و این که احتمالا همه جوانهای ایرانی با فیس قرار است به منجلاب تباهی سقوط کنند!

به هرشکل مرور خاطرات فیس بوک در این روزها بد نیست. روزگاری که سلبریتی ها سعی می کردند در کنار هم عکس بگیرند و با تگ کردن یکدیگر، میزان بازدید از پست هایشان را بالا ببرند. ببینید کدام بازیکنان از دیدن تتلو عشق کرده اند!

قطعا بسیاری از فوتبالیست ها هنوز هم به دنبال چنین عکسهایی هستند. اما فعلا صلاح را در آن می بینند که دوست قدیمی خود را از یاد ببرند! در حالی که قطعا اگر باد از سمتی دیگر بوزد، امثال مهدی طارمی باز هم به یاد تتلو خواهند افتاد!

بنگر، نورمحمدی، ماهینی و البته طبق معمول طارمی!
در سفره خانه فرهاد کاظمی
با حمید استیلی
در میان شیث رضایی و فرهاد کاظمی
نفر نشسته موسی اسماعیل پور است؛ یکی از اولین کسانی که پی به معجزه فالوورهای فیک و خریداری شده برد!
حسین ماهینی که بعدها کاپیتان پرسپولیس شد
مهدی طارمی
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تتلو و فوتبالیست ها» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره تتلو و فوتبالیست ها فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.