درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تیم فوتبال دختران تاج

تیم فوتبال دختران تاج

در سال 1349 به دستور تیمسار خسروانی رئیس باشگاه تاج، یک تیم جدید به خانواده این باشگاه اضافه شد.

از سال 1347 و با قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا، تب فوتبال در کشورمان به شدت افزایش یافت و همه علاقه مند شدند که فوتبال بازی کنند. تیمهای مختلفی از قبیل تیم هنرمندان و تیم نمایندگان مجلس شکل گرفت و سرانجام در 1349 بود که تاج در فوتبال دختران هم پیشقدم شد و خسروانی رئیس باشگاه، علی دانایی فر مربی باشگاه و پرویز ابوطالب را مسوول تشکیل تیم بانوان تاج کرد.

تیم دختران تاج در دوران کوتاه فعالیت خود حتی دیدار دوستانه بین المللی نیز انجام داد اما با فروکش کردن تب فوتبال در جامعه، علاقه زنان به فوتبال نیز کاهش یافت و هرچند قانون، با فوتبال زنان مخالفتی نداشت اما فوتبال زنان قبل از انقلاب به پایان کار خود رسید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تیم فوتبال دختران تاج» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.