چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲
کاملیا دانا

گلرخ يكى ديگر از شخصيت هاى مجموعه "مرداب "است. او هم دامپزشك مجموعه شكيب ( با بازى امير جعفرى )است و هم همسر كوهيار (با بازى مجتبى پيرزاده ) مى باشد.بازيگر اين نقش ستاره پسيانى است.

ستاره پسیانی در مرداب
ستاره پسیانی در مرداب

شخصيت گلرخ فردى خانواده دوست است كه به شوهر و فرزندش اهميت بسيار مى دهد و در صحنه هاى مختلف اين اهميت به تصوير درامده است؛ مثلا در صحنه جنگ بين سگ ها اعتراض او را براى حضور فرزندش در انجا مى بينيم يا اينكه مدام با همسرش در حال جر و بحث است و به پول هاى گزافى كه به زندگى اشان وارد مى شود ، مشكوك است.اما چون اين شخصيت هم درست پردازش نشده و شناسنامه ندارد، بازى بازيگر هر چقدر هم كه خوب باشد، نمى تواند ، كار بيشترى براى نقش بكند، مشخص نيست شخصيت گلرخ كه يك پزشك است چرا و چگونه با كوهيار ازدواج كرده است، در مجموعه اثرى از خانواده گلرخ نمى بينيم ، وضعيت و موقعيت كوهيار كه مشخص است، اما مشخص نيست ، خانواده گلرخ چگونه به ازدواج و ى با كوهيار موافقت كرده اند و چرا از انها اثارى نيست، چرا گلرخ كه يعني يك پزشك است در خلاف بودن كارهاى كوهيار ترديد دارد و چگونه نمى تواند ماهيت واقعى شكيب را بشناسد، چرا وقتى با چشم خود ، همسرش را در ماشين ويدا مى بيند ، با توضيحات بى ربط كوهيار ، قانع مى شود.

ستاره پسيانى بازيگر خوبى است كه در كارنامه خود ، بازى هاى خوبي از خود به جاى گذاشته است ، او بايد نسبت به بازيگران ناشناخته و تازه كار در پذيرش نقش دقت بيشترى داشته باشد ، اميد واريم او را در كارهاى بهترى ببينيم.

ستاره پسیانی
ستاره پسیانی

ستاره پسيانى در يك خانواده هنرمند متولد شده است و ذاتا بازيگر است ، اولين حضور سينمائيش در فيلم" بهترين باباى دنيا "( داريوش فرهنگ) بود ، پسيانى در ان زمان كودكى خردسال بود. در اين فيلم او در كنار مهدى هاشمى، گلاب ادينه ، مهرى وداديان وباران كوثرى بازى كرده است. همچنين در همان ايام خردسالى به صحنه تئاتر رفته است."مجلس تقليد هفت خان رستم"،"ائورا"، "اينم از اين "برخى از نمايش هايى هستند كه وى در دوران كودكى در انها حضور داشته است.تداوم در بازيگرى برايش از سى و ششمين جشنواره تئاتر فجر ، عنوان بهترين بازيگر زن را به ارمغان اورد.

ستاره پسیانی در فیلم یدو
ستاره پسیانی در فیلم یدو

اين موفقيت مربوط به نمايش "صد در صد "( مرتضى اسماعيل كاشى )بود.همچنين براى فيلم "يدو (مهدى جعفرى)"موفق به دريافت ديپلم افتخار شد و همچنين براى فيلم هاى من مى ترسم (بهنام بهزادى)و سرخ پوست( نيما جاويدى) كانديد دريافت جايزه بهترين بازيگر مكمل زن بوده است.وى همچنين از چهاردهمين جشن بزرگ منتقدان و نويسندگان سينماى ايران براى فيلم من مى ترسم كانديد بهترين بازيگر مكمل زن شده است.از ديگر كارهاى شاخص پسيانى مى توان به سريال تاريخى جيران و در نقش نقره ، كنيز مهد عليا اشاره كرد.نقره يك نقش منفى است ، اين شخصيت در جهت اهداف ميرزا اقاخان نورى ( با بازى امير جعفرى) قدم بر مى دارد.از ديگر نقش هاى منفى كه وى بازى كرده است مي توان به شخصيت "شبنم "در فيلم علفزار (كاظم دانشى) اشاره كرد.

نظر خود را درباره «نقش، بازی و کارنامه بازیگران زن مجموعه مرداب؛ قسمت چهارم ( ستاره پسیانی)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره نقش، بازی و کارنامه بازیگران زن مجموعه مرداب؛ قسمت چهارم ( ستاره پسیانی) فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.