دوشنبه ٩ بهمن ١٤٠٢
كامليا دانا

در مجموعه "مرداب "چهار شخصيت زن حضور دارند. يكى از انها شخصيت "صبا "با بازى " اليكا ناصرى "است.
او شخصيتى است كه ناخواسته وارد يك باند مافيايى مى شود، "صبا "دختر جوان و خامى است كه گرچه ذاتا منفى نيست اما چون عقلانى عمل نمى كند ، عملا عملكردش منفى است .

اليكا ناصرى در مرداب
اليكا ناصرى در مرداب

او ابتدا از روى اجبار و نادانى وارد گروه تبهكاران شده است و در ادامه عشق يك شخصيت منفى ديگر ، كيوان، با بازى يسنا مير طهماسب او را در اين باتلاق بيشتر فرو برده است.
"اليكا ناصرى "توانسته بازى موفقى داشته باشد و شخصيت صبا را باز افرينى كند.
او در بازى هاى خود از تلفيق بازيگرى درونى و بيرونى استفاده مى كند.
در سريال مرداب بيشتر بازى هاى وى درونى است و او سعى مى كند با بازى با حالت نگاه، ميميك صورت ، حس هاى خود را انتقال دهد.
ناصرى قبل تر در مجموعه ياغى (محمد كارت) نيز قدرت بازيگريش را به نمايش گذاشته بود، گرچه بازى هاى وى در ان سريال بيشتر بيرونى بود تا درونى.
او در ان مجموعه در نقش دخترى به نام "ابرا "بازى كرد، دخترى از طبقه اى نسبتا مرفه كه عاشق پسرى به نام جاويد( با بازى على شادمان) است ، فردى كه از طبقه فرودست مى باشد و شناسنامه ندارد.
نقش "ابرا "يكى از نقش هاى اصلى ان سريال بود و در حقيقت وى نقش بازيگر مقابل شخصيت اصلى را بازى مى كرد، نقش جاى كار بيشترى داشت، براى همين بازى وى در ان سريال بيشتر ديده شد .

اليكا ناصرى و على شادمان در ياغى
اليكا ناصرى و على شادمان در ياغى

همچنين سريال ياغى از نظر شخصيت پردازى و شناسنامه داشتن نقش ها قوى تر بود.
البته در مجموعه مرداب نيز بازيگران مطرحى بازى مى كنند كه همين دليل نيز، شانسى است براى ديده شدن بازيگران جوان تر.
همين دو سريال كه اخيرا از بازى وى پخش شده ، كافى است كه ثابت كند، اليكا ناصرى بازيگر خوش اتيه اى است كه اگر به همين روند ادامه دهد و پشتكار داشته باشد ، تمرين، ممارست، مطالعه و به روز بودن اطلاعات بازيگرى و سينمايى را فراموش نكند، قطعا يكى از سوپر استارهاى اينده نزديك سينما خواهد بود چرا كه فيريك خاص بازيگرى را نيز دارد.

اليكا ناصرى
اليكا ناصرى

 

اولين تجربه تصويرى اليكا ناصرى برمى گردد به فيلم سينمايى ميان ماندن و رفتن( بهروز شعيبى_١٣٨٨)، يعنى زمانى كه وى كودكى ٧ ساله بوده است.
ناصرى همچنين فعاليت هاى تئاترى نيز داشته است و از حضورش در صحنه يكى از نمايش ها براى بازى در سريال ياغى انتخاب مى شود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نقش، بازى، كارنامه بازيگران بازيگران زن مجموعه مرداب؛ قسمت سوم (اليكا ناصرى)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.