زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهترین شرکت ساخت اسکلت فلزی در تهران

بهترین شرکت ساخت اسکلت فلزی در تهران

شرکت تولید اسکلت فلزی باید ویژگی هایی داشته باشد و خدمات خاصی هم ارائه بدهد که در این بخش از آسمونی سعی بر آن شده این ویژگی ها و خدمات را به شما عزیزان توضیح د

ویژگی های یک شرکت اسکلت فلزی خوب

اسکلت فلزی جایگزین بسیار مناسبی برای سازه های بتنی به شمار میرود که در ایران نیز درحال جا افتادن است. اسکلت فلزی وزن کمتری نسبت به بتن دارد که باعث می شود تعادل ساختمان حفظ شود، همچنین نسب آن بسیار سریع و آسان است و نیاز به جوشکاری (به جز در شرایط خاص) ندارد. بستن قطعات با جایگذاری و پیچ و مهره باعث می شود در صد خطا کم شود سازه های اسکلت فلزی مقاومت بیشتری نسبت به آتش سوزی دارند. شرکت های تولید اسکلت فلزی باید ویژگی های زیر را داشته باشند :

  1. تولید انواع قطعات با توجه به نیاز های مختلف
  2. داشتن طرح های از پیش آماده شده برای صرفه جویی در وقت
  3. امکان طراحی قطعات و سازه های جدید
  4. خط تولید پیش رفته

اسکلت فلزی
اسکلت فلزی
اسکلت فلزی

خدمات و امکانات شرکت اسکلت فلزی

  1. کیفیت کافی قطعات و سازه ها
  2. انجام کنترل کیفی و بررسی های لازم در کارخانه
  3. ضمانت نامه اجرایی
  4. راه حل های بسته بندی مناسب
  5. پشتیبانی در نصب و اجرا

قیمت اسکلت فلزی

در کل در هر متر از ساختمان باید در حدود 60 کیلوگرم آهن مصرف شود و قیمت هر کیلوگرم آهن خام 6 هزار تومان است، این قیمت ها در همه جا یکسان است چیزی که باعث می شود یک شرکت با شرکت دیگر فرق کند دستمزد نصب ، کیفیت و سرعت است . قبل از سفارش دادن حتما نمونه کار های شرکت را ببینید و هوشمندانه انتخاب کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین شرکت ساخت اسکلت فلزی در تهران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.