زمان مطالعه: 1 دقیقه
نمایش فیلم های کوتاه انیمیشن در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران

نمایش فیلم های کوتاه انیمیشن در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری #رؤیاهای_رنگی یکشنبه ۳ دی ماه در#سینماتک_موزه_هنرهای_معاصر-تهران به نمایش درمی آید.

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری #رؤیاهای_رنگی یکشنبه ۳ دی ماه در#سینماتک_موزه_هنرهای_معاصر-تهران به نمایش درمی آید.
سینماتک در ادامه برنامه های هفتگی خود، این هفته فیلم های کوتاه هنری انیمیشن که از محصولات مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است را به نمایش می گذارد.

مجموعه فیلم «رویاهای رنگی» که در سینماهای منتخب گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش در آمده ، ساعت ۱۵ یکشنبه ۳ دی ماه در سالن سینماتک به نمایش در می آید و پس از جلسه نقد و بررسی برپا می شود.

مجموعه انیمیشن‌های کوتاه هنری شامل فیلم‌های کوتاه «سیم ششم» به کارگردانی بهرام عظیمی، «سوزن‌بان» به کارگردانی مهدی خرمیان، «پسر دریا» به کارگردانی عباس جلالی یکتا، «گذشته» به کارگردانی حمید محمدی، «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی، «کلاغ» به کارگردانی اهورا شهبازی، «بالانس» به کارگردانی برزان رستمی، «شهر خاموش» به کارگردانی امیر مهران، «دیوار چهارم» به کارگردانی محبوبه کلایی و «اکتسابات انتسابی» به کارگردانی سمانه شجاعی است.

علاقه مندان برای شرکت در این جلسه می توانند به خیابان کارگر، جنب پارک لاله، موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند. ورود برای همگان آزاد است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نمایش فیلم های کوتاه انیمیشن در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.