زمان مطالعه: 4 دقیقه
مکان های مخوف دنیا

مکان های مخوف دنیا

شاید تعجب آور باشد اما یکی از راه های تست کردن میزان اعصاب، دیدن صحنه های وحشتناک و ترس آور است، بدین ترتیب که هر چه تحمل ما در برابر دیدن این صحنه ها بیشتر باشد، اعصاب بهتری هم داریم.

شاید تعجب آور باشد اما یکی از راه های تست کردن میزان اعصاب، دیدن صحنه های وحشتناک و ترس آور است، بدین ترتیب که هر چه تحمل ما در برابر دیدن این صحنه ها بیشتر باشد، اعصاب بهتری هم داریم. برای آشنایی با مکان های مخوف دنیا این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

بعضی از مکان های به ظاهر دیدنی در جهان وجود دارند که می توانند بهترین گزینه برای تست اعصاب باشند. از خانه های ارواح گرفته تا اتوبوس وحشت، همگی ترسناک و هراس انگیز اند.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

شکار گرگ

اگر دوست دارید تعقیب و گریزی هیجان انگیز با موجودات افسانه ای در جنگل های تاریک را تجربه کنید، پول هایتان را جمع کنید و تا به نزدیکی های بیرمنگام انگلستان بروید و در جایی به نام شکار گرگ به آرزویتان برسید.

شاید تا به حال فیلم هایی در مورد شکار موجودات عجیب دیده باشید اما ممکن است علاقه مند باشید تا قرارگرفتن در آن فضا ها را به صورت فردی تجربه کنید. جالب است بدانید در انگلستان و در نزدیکی شهر بیرمنگام جنگلی به صورت امنیتی ایجاد شده است که بازدید کنندگان قادرند به شکار انسان های گرگ نما بپردازند.در این جنگل ابتدا به آنها آموزش های لازم برای زنده ماند در شرایط سخت داده می شود و سپس برای شکار انسان های گرگ نما وارد جنگل خواهند شد. شاید موجوداتی که در آنجا هستند واقعی نباشند اما بسیاری از افرادی که این جنگل را تجربه کرده اند می گویند یکی از ترسناکترین جنگل های دنیا است. این سرزمین گرگی هرساله افراد زیادی را به این منطقه جذب می کند.

places-in-the-world
places-in-the-world

مرکز خرید سرپوشیده زومبی

این مرکز خرید هم که در ردینگ انگلستان واقع شده ارزش یک بار دیدن را دارد، البته اگر از تاریکی نمی ترسید، چون خبری از برق در این مرکز خرید به ظاهر متروک نیست و در اینجا مجبورید با همراهانتان ار وسط یک میدان بازی ماموت به مغازه ها و فروشگاه ها برسید.

این فروشگاه در شهر ردینگ و در کشور انگلستان قرار دارد و هرساله افراد زیادی برای بازدید به آن مراجعه می کنند. در این فروشگاه هیچ الکتریسیته ای وجود ندارد و شما هر آن ممکن است به وسیله زامبی ها مورد تعقیب قرار بگیرید. از آنجایی که شما باید خودتان راه خروج را پیدا کنید و چراغی نیز وجود ندارد باید از مشعل استفاده کنید اما زامبی ها با دیدن نور حتما به شما حمله می کنند. شما باید با حل کردن معماهای مختلف و همچنین با استفاده از تناسب اندام از این فروشگاه خارج شوید.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

سیاه چال لندن

این مکان به معنای واقعی سیاه چاله است و اگرچه کمی سنتی تر نسبت به جاهای دیگر به نظر می رسد، اما اصلا دلیلی برای نترسیدن ندارد. خیلی ها اصلا از جلوی درش هم رد نمی شود. خیلی های دیگر هم از تمام 90 دقیقه زمانشان برای حضور در این سیاه چال استفاده نمی کنند.

places-in-the-world
places-in-the-world

تور اتوبوس ارواح

از آن اتوبوس هایی است که فقط ماجراجوها در آن احساس راحتی می کنند، چه صندلی برای نشستن باشد و چه نباشد! دیدن مناظر مخوف از اعدام و ارواح و مناظری از این دست در انگلستان دل شیر می خواهد.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

متل بیتس

موسیقی و تکنولوژی های جدید به مخوف تر و وحشتاک تر شدن این متل کمک کرده اند. نوع نورپردازی و وسایلی که در این متل در فیلادلفیای آمریکا استفاده شده هم دلیل دیگری برای ترسناک شدن آن است.

یکی دیگر از مکان های بسیار ترسناک دنیا که به هتل بیت معروف شده در فیلادلفیا قرار دارد. در این هتل از تمامی تکنولوژی های روز برای ترساندن بازدید کنندگان استفاده شده است و از نظر بسیاری از منتقدان این مکان میتواند در زمره بهترین خانه های روحی دنیا قرار بگیرد. نکته اصلی در مورد این هتل واقعیت بسیار زیادی است که در جزئیات آن رعایت شده است. تا به حال کسی نبوده است که وارد این هتل بشود و در حالی که به خود می لرزد از آن بیرون نیامده باشد.

places-in-the-world
places-in-the-world

اسب سوار بی سر

شش خانه رها شده و خالی از سکنه باعث می شود پا که به آنجا می گذاری حس متروک و ترسناک بودن فضا به شما دست دهد. شعبده بازی های ترسناک هم در این منطقه متروک در نیویورک دیده می شود.

مکان های مخوف دنیا
مکان های مخوف دنیا

طبقه سیزدهم خانه خالی از سکنه

این خانه خالی از سکنه تنها تصویری از یورش و جنون نیست، بلکه تمام ویژگی ها و جزئیات ترسناک و هراس انگیز یک خانه ارواح را هم داراست و تنها برای کسانی مناسب است که از هیجان و ماجراجویی لذت می برند.

tourist-places-of-horror(4)
tourist-places-of-horror(4)

کشتی کویین مری

کشتی کویین مری یکی از مناطقی در آمریکا است که گفته می شود توسط ارواح بسیاری تسخیر شده است. این کشتی چند سال پیش به یک مرکز گردشگری تبدیل شد و در همان روز اول بیش از نیمی از مردم کالیفرنیای جنوبی برای بازدید از آن صف کشیدند. این روزها نیز بسیاری از مردم دنیا برای سر زدن به 12 دک و همچنین نزدیک به 7 معمای ترسناک این کشتی راهی آن می شوند.

 

Paris Catacombs Bone Column
Paris Catacombs Bone Column

موزه استخوان

در زیر خیابان های پاریس موزه ای وجود دارد که با دیگر جاذبه های گردشگری دنیا متفاوت است . استخوان‌ها‌ و اسکلت‌ها‌ی بسته بندی شده مثل اجناس داخل یک انبار در دو ضلع یک راهرو قرار گرفته‌اند. هوای اینجا خشک است و به همین دلیل میزان فساد و پوسیدگی در اینجا بسیار ناچیز است. همچنین نوشته‌ها‌یی به چشم می‌خورد که به طور کلی شامل تاریخ انقلاب فرانسه، افول دوران پادشاهی و اشراف‌زادگان است. این مکان حدود 187 کیلومتر از بخش زیرین کل شهر را دربرگرفته است و اما بخش ناچیزی از آن برای عموم قابل بازدید است.

نظر خود را درباره «مکان های مخوف دنیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره مکان های مخوف دنیا فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.