2 نظر
مطالعه: 1 دقیقه
عروسی ریووک

عروسی ریووک

عروسی ریووک گروه سوپر جونیور کره جنوبی برگزار شد و اعضا سابق و فعلی سوپرجونیور در مراسم ازدواج وی حضور داشتند و ترند روز شبکه‌های اجتماعی بوده‌اند.

عروسی ریووک (کیم ریو ووک) (Ryeowook) و آری (Ari) ۲۶ مه ۲۰۲۴ برگزار شد و تمام اعضای سوپرجونیور در مراسم عروسی ریووک و آری حضور داشتند و تصاویر گروه سوپر جونیور بحث داغ شبکه‌های اجتماعی شد. اجرای آهنگ ببخشید ببخشید (Sorry Sorry) گروه سوپرجونیور هم وایرال شد.

جمع شدن اعضا سوپرجونیور پس از سال‌ها در عروسی ریووک

گروه سوپرجونیور جزء گروه‌های پرطرفدار پسرانه کره‌ای بوده‌اند که سال‌ها آهنگ‌های آنها را بسیاری از جوانان کره، ژاپن، چین و دیگر کشورهای جهان همچون ایران می‌پسندیدند و همچنان هم پرطرفدار هستند. سوپر جونیور سال ۲۰۰۵ شکل گرفت. این گروه ابتدا ۱۳ عضو داشت. اما پس از چند سال ۹ عضو آن باقی ماندند و به کار خود با وجود مشکلاتی که وجود داشت ادامه دادند.

تمام اعضا سوپر جونیور در مراسم ازدواج ریو ووک

مهمانان مراسم عروسی ریووک

مهمانان مراسم عروسی ریو ووک اعضا سابق و فعلی سوپر جونیور همچون شیوون، لی توک، هیچول، یسونگ، شیندونگ، سونگمین، ایون هیوک، دونگهه، کیوهیون، هانگ گیانگ، کانگین، کیبوم، ژومی، هنری حضور داشتند.

آری همسر ریووک

اما آری همسر ریووک کیست؟ آری عضو گروه دخترانه تاهیتی (Tahiti) است که سال ۲۰۱۲ تشکیل شد ولی سال ۲۰۱۸ منحل شد. در ادامه با آسمونی باشید و تصاویر عروسی ریو ووک سوپرجونیور را ببينيد. (این تصاویر با گوشی‌های موبایل در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و بزودی تصاویر اصلی هم درج خواهند شد).

تصاویر عروسی ریووک

بازگشت دوباره گروه سوپر جونیور پس از سال‌ها در عروسی ریووک
عروسی ریووک
Super Junior
ryeowook wedding
تصاویر عروسی ریو ووک

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «عروسی ریووک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.