زمان مطالعه: 2 دقیقه
زندگینامه مون بین

زندگینامه مون بین

مون بین خواننده کره‌ای است که درگذشت ناگهانی او در 19 آوریل 2023 باعث شوک به طرفداران موسیقی کی‌پاپ شد.
نام مون بین
تاریخ تولد 26 ژانویه 1998
محل تولد

چئونگ‌جو-کره جنوبی

تاریخ درگذشت 19 آوریل 2023
ملیت کره‌ای
حرفه خواننده، رقصنده، بازیگر و مدل
سبک کی‌پاپ

 

مون بین (MoonBin) خواننده گروه پسرانه آسترو (Astro) زیر نظر فنتجیو (Fantagio) بود. جسد مون بین شامگاه 19 آوریل 2023 در خانه‌اش در منطقه گانگنام سئول پیدا شد و خانواده خواستند که مراسم خاکسپاری او بدون پوشش خبری برگزار شود. در ادامه با آسمونی باشید و زندگینامه مون بین را ببینید.

فتوشات مون بین

درباره مون بین

مون بین 26 ژانویه 1998 در چئونگ‌جو، استان چونگچئونگ شمالی به دنیا آمد. مونبین خواننده، بازیگر، رقصنده و مدل بود. مون بین یکی از اعضای پسرانه گروه پسرانه آسترو و همچنین زیر گروه آن، مونبین و سانها بود. وی فارغ‌التحصیل دبیرستان هنرهای هانلیم بود و خوانندگی را از سال 2016 آغاز کرد.

اجرای آهنگ Candy In My Ear توسط مون بین و خواهرش مون سوآ

خواهر مون بین، مون سوآ (Moon Sua) نام دارد که وی نیز خواننده است. مون سوآ خواننده گروه بیلی (Belllie) است. ویدئوی اجرای آهنگ Candy In My Ear توسط مونبین و خواهرش مون سوآ هم وایرال شده بود.

مون بین در سال 2004 به عنوان مدل کودک شروع به کار هنری نمود. او سال 2006 در موزیک ویدئوی TVXQ به نام Balloons بازی کرد. سال 2009 در سریال پسران فراتر از گل در نقش جوانی کیم بوم بازی کرد.

وی در چند فیلم و سریال دیگر نیز حضور یافت. سال 2016 مونبین با گروه شش نفره آسترو خوانندگی را به طور رسمی شروع کرد. اولین آلبوم آنها Spring Up بود که پس از انتشار در رتبه 6 چارت موسیقی بیلبورد قرار گرفت. دیگر اعضا گروه پسرانه آسترو غیر از مونبین، ام جی، جین جین، سانها، راکی و چا اون وو می‌باشند.

درگذشت مونبین

درگذشت مون بین

پیکر مونبین را در خانه‌اش در منطقه گانگنام، سئول شامگاه 19 آوریل 2023 یافتند و پلیس گفت پس از کالبدشکافی دلیل اصلی مرگ اطلاع‌رسانی می‌شود. پس از ساعاتی اما بعضی رسانه‌ها به نقل از پلیس هم علت مرگ را سکته قلبی عنوان کردند. کمپانی وی اطلاع داد که خاکسپاری مون بین با حضور خانواده و دوستان به صورت خصوصی برگزار می‌شود. کمپانی مون بین هم در توییتر نوشته بود که مون بین ناگهان ما را ترک کرد و تبدیل به ستاره‌ای در آسمان شد. روز 22 آوریل مراسم اصلی خاکسپاری برگزار شد.

پرتره‌ای از مون بین در مراسم اولیه خاکسپاری واقع در سئول

بسیاری از گروه‌های کی‌پاپ به دلیل درگذشت مونبین، فعالیت‌های خود را لغو کردند. بازیگر و خواننده‌ها هم بخاطر درگذشت ناگهانی مونبین، از طریق شبکه‌های اجتماعی پیام تسلیت منتشر کردند.

مون بین در سریال پسران برتر از گل

سریال‌های تلویزیونی مون بین

2019 در هجده سالگی جونگ اوه جه
2014 همیشه جوان حضور افتخاری
2009 پسران برتر از گل جوانی سو یی جونگ

 

ویدئوی مون بین

مجموعه اینترنتی مون بین

2021 اگه می‌تونی پیدام کن حضور افتخاری
2021 عاشقانه بدون بازگشت حضور افتخاری
2020 پری دریایی: آغاز چوی وو هیوک
2020  شاهزاده پری دریایی  وو هیوک 
2019  سول پلیت  فرشته آریل 
 2017 انتقام شیرین خودش 
 2017 تب آیدل خودش 
 2016 برخی از دستورالعمل‌های رمانتیک من  حضور افتخاری 
 2015 ادامه دارد  خودش 

 

عکس‌های مون بین

مون بین خواننده آسترو
مون بین و گروه پسرانه آسترو
کنسرت مون بین
مون بین و خواهرش مون سوآ
مون بین و چا اون وو
عکس تبلیغی مون بین
Moon Bin
مونبین
مونبین آسترو

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «زندگینامه مون بین» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.