درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
زمان تشییع پیکر رضا داوودنژاد

زمان تشییع پیکر رضا داوودنژاد

زمان تشییع پیکر رضا داوودنژاد مشخص شد و پیکر این هنرمند که به خاطر عفونت خونی ناشی از پیوند کبد درگذشته است برگزار خواهد شد.

زمان تشییع پیکر رضا داودنژاد مشخص شد. به گزارش آسمونی، رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون که ۱۳ فروردین ماه به دلیل عوارض عفونت خونی ناشی از پیوند کبد از دنیا رفته قرار است مراسم خاکسپاری او روز شنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

خاکسپاری رضا داوودنژاد روز شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ از خانه سینما است.

مراسم تشییع رضا داوودنژاد ۱۸ فروردین ساعت ۹ صبح روز شنبه از خانه سینما شماره ۲ برگزار و سپس پیکر این هنرمند به قطعه هنرمندان بهشت زهرا منتقل می‌شود. رضا داودنژاد کنار مادربزرگش احترام سادات حبیبیان به خاک سپرده می‌شود.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «زمان تشییع پیکر رضا داوودنژاد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره زمان تشییع پیکر رضا داوودنژاد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.