زمان مطالعه: 1 دقیقه
روز افتتاح باشگاه پرسپولیس

روز افتتاح باشگاه پرسپولیس

روز 19 آبان 1343 بود که باشگاه پرسپولیس رسما افتتاح شد.

برای اولین میزبانی باشگاه پرسپولیس به دنبال یک تیم فوتبال نباشید. وقتی پرسپولیس افتتاح شد هنوز تیم فوتبال نداشت و در آگهی افتتاح مجموعه نوشته شد:

افتتاح کلوپ ورزشی بولینگ در حضور اعلیحضرتین

بعد از ظهر دیروز در پیشگاه شاهنشاه و علیاحضرت فرح پهلوی  شهبانوی ایران، کلوپ ورزشی بولینگ افتتاح شد.. در این مراسم والاحضرتین شاهپور غلامرضا پهلوی و شاهپور محمودرضا پهلوی، نخست وزیر و چند تن از وزیران و عده ای از آقایان سناتورها و وکلای مجلس شورای ملی، جمعی از امرای ارتش و شخصیت های ورزشی شرکت داشتند.

ابتدا اعلیحضرتین از قسمتهای کلوپ بازدید فرمودند و پس از استماع گزارش آقای عبده عضو هیئت مدیره بولینگ، شاهنشاه با قطع نوار سه رنگ، کلوپ را افتتاح نمودند. آنگاه تیم بولینگ داریوش تهران و آمریکایی های مقیم تهران با یکدیگر مسابقه دادند و بازی با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

به این ترتیب تیمهای داریوش و آمریکایی های مقیم تهران اولین میهمان باشگاه پرسپولیس بودند؛ البته در رشته بولینگ و نه فوتبال!

نظر خود را درباره «روز افتتاح باشگاه پرسپولیس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره روز افتتاح باشگاه پرسپولیس فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.