زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی جشنواره فیلم عمان

معرفی جشنواره فیلم عمان

جشنواره فیلم عمان یکی از رویدادهای سینمایی در کشوری عربی است و هنرمندان زیادی در این جشنواره فیلم به رقابت می پردازند.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

جشنواره فیلم عمان یک جشنواره سینمایی در کشور عمان است. کشورهای مختلفی در این جشنواره فیلم شرکت می کنند. در ادامه با آسمونی باشید تا با این جشنواره سینمایی آشنا شوید.

درباره جشنواره فیلم عمان

جشنواره فیلم عمان
جشنواره فیلم عمان

جشنواره فیلم عمان یکی از جشنواره های سینمایی مهم می باشد که در کشوری عربی برگزار می شود. در این جشنواره بیش از صدها فیلم از کشورهای مختلف در سینماهای کشور عمان به نمایش در می آید. فیلمسازان جوان فیلم های کوتاه و بلند می توانند خود را در این رقابت بسنجند. همچنین چهره های هنری و سینمایی در این رویداد بین المللی حضور می یابند و مورد تقدیر قرار می گیرند.

مکان جشنواره عمان

جشنواره فیلم عمان در مسقط پایتخت کشور عمان برگزار می شود. سینماهای این شهر پیشرفته در طی روزهای جشنواره، مملو از علاقمندان به فیلم های کوتاه و بلند می شود تا فیلم های بین المللی را از این طریق تماشا کنند.

نظر خود را درباره «معرفی جشنواره فیلم عمان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره معرفی جشنواره فیلم عمان فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.