زمان مطالعه: 1 دقیقه
روزهای نیم بها سینما

روزهای نیم بها سینما

بلیط نیم های سینما به مدت دو روز در هفته در اختیار عموم مردم در سراسر کشور قرار می گیرد.

بلیط نیم بهای سینما هنوز هم بعد از دوران کرونا پابرجاست؟ برای آگاهی از روزهای بلیط نیم ها، ادامه مطلب آسمونی را دنبال کنید.

همایون اسعدیان دبیر شورای صنفی نمایش درباره دلایلی که منجر به انتخاب دو روز از هفته برای فروش بلیت نیم بها در سینماها شده است، با بیان اینکه «فروش بلیت نیم‌بها در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه پیشنهاد مشترک شورای صنفی نمایش و سازمان سینمایی بود» توضیح داد: در بررسی‌هایی که از فروش و وضعیت گیشه سینماها داشتیم مشخص بود که روزهای پنجشنبه و جمعه سالن‌ها فروش خوبی دارند و روزهای شنبه و تا حدی یکشنبه فروش افت می‌کند. از آنجا که خیلی‌ها منتظر روز سه‌شنبه‌ می‌مانند تا با بلیت نیم‌بها فیلم ببینند تصمیم براین شد تا روز دوشنبه را هم با قیمت نیم‌بها به فروش برسانیم.

در تمام سینماهای سراسر کشور بلیط سینما روزهای دوشنبه و سه شنبه برای عموم مردم بصورت نیم بها محاسبه می گردد.

البته در روز ملی سینما (21 شهریور)، فارق از اینکه چه روزی در هفته باشد قیمت بلیت برای عموم مردم بصورت نیم بها محاسبه می شود. پس فعلا، روزهای نیم بهای سینما فقط مختص دوشنبه ها و سه شنبه ها می باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «روزهای نیم بها سینما» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.