زمان مطالعه: 1 دقیقه
انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )

انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )

برای خیلی از شما حتما پیش آمده که وارد سایتی برای دانلود فیلم مورد نظرتون شوید و با انبوهی از لینک ها و کیفیت...

برای خیلی از شما حتما پیش آمده که وارد سایتی برای دانلود فیلم مورد نظرتون شوید و با انبوهی از لینک ها و کیفیت های مختلف روبرو شده باشید. آسمونی در این بخش به معرفی انکودرهای معروف فیلم می پردازد تا راحت تر بتوانید کیفیت مورد نظرتان را انتخاب کنید و لذت ببرید.

انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )

اولین نسخه از هر فیلمی که بیرون میاد نسخه Disc BluRay هست که هیچ تغییری در آن انجام نشده و کاملترین نسخه هستش، حجمی بین 30 تا 60 گیگ رو داره که تقریبا تنها راه پیدا کردن همچین نسخه ای از طریق تورنت هستش. (بیشتر بدرد کسایی میخوره که آرشیو درست میکنن)

بعد از این نوبت به گروه هایی مانند SPARKS, Blow, GECKOS, CHD,RARBG میرسه که نسخه های BluRay Disc رو گرفته و تبدیل به نسخه های کم حجم تری میکنند بطوری که نسخه های 1080p به حجم تقریبی 10 گیگ و نسخه های 720p حدود 6 گیگ میرسند که کیفیت های بسیار خوبی دارند.معقول ترین ترین نسخه ها رو گروه SPARKSمیزنند اما بهترین کیفیت مختص CHD هست.

بعد از این گروه ها، انکودر های  ShAaNiG و Ganool و YIFY و… وارد عمل میشون و از نسخه های گروه های بالا بعنوان سورس استفاده میکنند و باز هم نسخه های کم حجم تری انکد میکنند. به طوری که حجم نسخه های به حدود 1 تا 2 گیگ و نسخه های720p بین 700مگ تا 1گیگ میرسد.

نسخه های :x265 نسخه هایی هستند که از روش جدیدی برای فشرده سازی یا به به اصطلاح انکود کردن استفاده شده به طوری که حجم را به نصف کاهش داده،برای همین نیاز به کدک های جدیدتری برای پخش این نسخه ها هست مانند :  VLC و KM player

انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )
انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )

نظرات کاربران هم گواه بر درستی این نظر هستش بهترین گزینه برای دانلود فیلم نسخه های MkvCage هست که واقعا کیفیت صدا و تصویر خوبی داره. البته نسخه های ShAaNiG هم تقریبا در همین سطح هست،اما اگه صدا در درجه اهمیت کمتری براتون قرار داره و می خواهید با حجم کمتر تصویر بهتری رو مشاهده کنید نسخه های YIFY رو به شما توصیه میکنم. اما اگه نه صدا برای شما مهمه و نه تصویر و فقط صدا و تصویر متوسطی رو ببینید نسخه های Ganool برای شما مناسبه.

بهتره از نسخه های معتبری که در بالا به بیشترشون اشاره کردم استفاده کنید و ترجیحا سراغ نسخه هایی که وبسایت های متفرقه ایحاد میکنند نرید چون موقع پیدا کردن زیرنویس هماهنگ به مشکل میخورید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «انکودرهای معروف فیلم ( Ganool - YIFY - PublicHD - ShAaNiG )» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.