درج نظر
مطالعه: 3 دقیقه
رکورد داران بیشترین برد متوالی در تاریخ فوتبال

رکورد داران بیشترین برد متوالی در تاریخ فوتبال

رکورد بیشترین برد متوالی در تاریخ فوتبال متعلق به کدام باشگاه‌ها است؟

پایان کار الهلال با 34 برد

با یک شکست غیرمنتظره در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، سريال بردهای پیاپی الهلال به پایان رسید. الهلال در خانه العین و در روزی که 3 بار داور به ضرر آبی ها اعلام پنالتی کرد(4-2) مغلوب نماینده امارات شد تا روند بردهای پیاپی نماینده عربستان فراتر از عدد 34 نرود. الهلال حالا باید در دیدار برگشت حداقل سه گل به العین بزند تا راه صعود خود به فینال را هموار سازد. امری که با توجه به درخشش شاگردان هرنان کرسپو بسیار دشوار به نظر می رسد. آمار رکوردداران پیروزی های متوالی را مشاهده می کنید.

عبور از مرز 30 برد

با برتری(3-0) مقابل اخدود در لیگ عربستان، الهلال حتی رکوردهای غیر رسمی مربوط به نیم قرن قبل و زمان های دورتر را هم پشت سر گذاشت. با برتری مقابل اخدود الهلال به 19 برد پیاپی در لیگ عربستان، 3 برد پیاپی در جام حذفی و 9 برد متوالی در لیگ قهرمانان آسیا رسید و تعداد بردهای خود را به عدد 31 رساند. بردهای الهلال را با هم مشاهده می کنیم:

برد شماره 28؛ جاودانگی

تیم الهلال عربستان در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانان آسیا، بار دیگر مقابل الاتحاد عربستان پیروز شد و علاوه بر صعود به نیمه نهایی در کسب بیشترین تعداد برد متوالی در تاریخ فوتبال نیز، جاودانه شد. الهلال با تکرار پیروزی در جده مقابل الاتحاد، در این رکورد به تنهایی اول شد و اتفاقی تاریخی را در دنیای فوتبال رقم زد. کسب ۲۸ پیروزی متوالی در لیگ عربستان، جام پادشاهی و لیگ قهرمانان آسیا اتفاق بزرگی برای این تیم محسوب می‌شود و البته این رکورد می‌تواند ادامه‌دار شود.آخرین دیداری که الهلال در آن موفق به پیروزی نشد به 21 سپتامبر گذشته برمی‌گردد که در لیگ با تساوی 1-1 مقابل ضمک به پایان رسید.

برد شماره 27؛ رسیدن به رکورد باشگاه نیو سینتس ولز

الهلال امروز در حالی در بیست و سومین هفته لیگ حرفه‌ای پیروز شد که تا دقیقه 66 بازی با نتیجه یک بر صفر عقب بود، اما در نهایت با یک بازگشت خیره کننده، میزبانش الریاض را برد و یک سه امتیاز ارزشمند دیگر دست یافت.

1999351

علی البلیهی، مدافع الهلال، در دقیقه 52 نیمه دوم با گل به خودی میزبان را پیش انداخت. اما در دقیقه 66 روبن نوس پرتغالی توانست با یک ضربه پنالتی، گل تساوی را به ثمر رساند.پس از 9 دقیقه، نوس توانست پاس گل دوم را به میشل دلگادو برزیلی بدهد و او با ضربه سر آبی‌ها را پیش انداخت. در سومین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیز الکساندر میتروویچ صربستانی با ضربه پنالتی گل سوم را به ثمر رساند تا کامبک تکمیل شود. الهلال تا قبل از این مسابقه، تنها یک برد دیگر نیاز داشت تا به رکورد بیشترین برد متوالی که از آن باشگاه نیو سینتس ولز با 27 برد متوالی بود، برسد و به این هدف دست یافت. 

1999309

تیم فوتبال الهلال عربستان لحظه به لحظه به یک رکوردشکنی تاریخی نزدیک و نزدیک تر می شود. الهلالی ها که در لیگ فوتبال عربستان تنها دو مسابقه خود را با تساوی به پایان رسانده و تمامی مسابقات خود را با برد تمام کرده اند، به لطف بردهایی که در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی عربستان کسب کرده اند، بازی به بازی به شکستن رکورد بیشترین برد پیاپی در یک فصل فوتبالی نزدیک تر می شوند. با هم مروری داریم بر آمار تیمهایی که بیشترین بردها را در یک فصل به خود اختصاص داده اند. در حال حاضر الهلال با 27 برد پیاپی ( شامل 16برد پیاپی در لیگ عربستان، 3 برد در جام حذفی و 8 برد در لیگ قهرمانان آسیا) چیزی تا رسیدن به رکورد تاریخی فاصله ندارند.

1- الهلال عربستان( 27 برد متوالی)

1- نیو سنتز ولز( 27 برد متوالی ؛ فصل 17-2016)

2- دینامو درسدن آلمان( 26برد متوالی ؛ فصل 43-1942)

2- آژاکس هلند( 26 برد متوالی ؛ فصل 72-1971)

5-آژاکس هلند( 25 برد متوالی ؛ بین فصل‌های 95-1994 و 96-1995)

 6- کوریتیبا برزیل( 24 برد متوالی؛ فصل 11-2010)

7- ستاره سرخ بلگراد( 23 برد متوالی ؛ بین فصل‌های 2000-1999 و 01-2000)

 7- بایرن مونیخ آلمان( 23 برد متوالی؛ بین فصل‌های 20-2019 و 21-2020)

8- رئال مادرید اسپانیا( 22 برد متوالی؛ فصل 15-2014)

9- منچسترسیتی انگلیس( 21 برد متوالی؛ فصل 21-2020)

10- فنرباغچه ترکیه( 20برد متوالی؛ بین فصل‌های 23-2022 و 24-2023)

 

نظر خود را درباره «رکورد داران بیشترین برد متوالی در تاریخ فوتبال» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره رکورد داران بیشترین برد متوالی در تاریخ فوتبال فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.