زمان مطالعه: 1 دقیقه
یکی از دلایل اصلی خراب شدن رابطه زناشویی

یکی از دلایل اصلی خراب شدن رابطه زناشویی

به نام یگانه عالمزن و شوهر هرکدام ممکن است در طول روز در محل کار خود استرس زیادی را تجربه کنند اما چون محل...

به نام یگانه عالم

زن و شوهر هرکدام ممکن است در طول روز در محل کار خود استرس زیادی را تجربه کنند اما چون محل کار چهارچوب و قوانین خاص خودش را دارد طغیان احساسات صورت نمی گیرد و زمانی که به خانه برمی گردند این استرس را بر سر یکدیگر تخلیه می کنند و این کار منجر به پرخاشگری لفظی می گردد و حتی گاهی اوقات خشونت فیزیکی و در نهایت به شکست در ازدواج منجر می شود.

یکی از دلایل اصلی خراب شدن رابطه زناشویی
یکی از دلایل اصلی خراب شدن رابطه زناشویی

در این میان فرزندان تأثیرات منفی می گیرند و ممکن است نهایتأ دچار بی تعادلی در روان شوند. برای جلوگیری از این شرایط باید زمان بازگشت همسر از محل کار محیط خانه دارای آرامش باشد. این آرامش باعث می شود تنش کاهش پیدا کند. حتی اگر هیچ نشانه ای از استرس در همسرتان نباشد آرامش منزل موجب بهبودی حالات روانی همسرتان می گردد.

اختصاصی پورتال آسمونی

نوشته از خانم سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی)

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «یکی از دلایل اصلی خراب شدن رابطه زناشویی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.