زمان مطالعه: 1 دقیقه
لیورپول- رم؛ فینال لیگ قهرمانان 1984 در تلویزیون ایران

لیورپول- رم؛ فینال لیگ قهرمانان 1984 در تلویزیون ایران

کمبود برنامه های مناسب پخش در دهه 60 مایه دردسر تمام کسانی بود که دوست داشتند ساعاتی را جلوی تلویزیون سپری کنند!

در آن سالها شبکه های تلویزیون به دو کانال محدود می شد. برنامه ها از عصر آغاز و تا نیمه شب به پایان می رسید و علاوه بر محدودیت ها، سانسور وحشتناک و حال و هوای آن روزهای کشور که درگیر جنگ بود سبب می شد که دست شبکه ها برای پخش برنامه مناسب خالی بماند. این را هم باید در نظر داشت که در آن ایام صدا و سیما تبلیغات را از برنامه های خود حذف کرده بود در حالی که اگر به سبک این روزها از آگهی های بازرگانی استفاده می شد، به راحتی این امکان وجود داشت که برنامه های دو شبکه را 24 ساعته کرد!

به هر شکل روز 18 آبان 1363 سینمادوستان هرچه انتظار کشیدند فیلمی از تلویزیون پخش نشد و به جای آن، دیدار تکراری لیورپول و رم در فینال جام قهرمانان اروپا پخش شد. توضیحات بیشتر را در این بریده نشریه می توانید بخوانید!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «لیورپول- رم؛ فینال لیگ قهرمانان 1984 در تلویزیون ایران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.