درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تیم ملی جوانان ایران در جام دوستی- 1348

تیم ملی جوانان ایران در جام دوستی- 1348

در سال 1348 تیم ملی جوانان ایران با گروهی از بازیکنان عضو تیم ملی در رقابتهای جام دوستی شرکت کرد.

در دورانی که مسابقات جوانان آسیا هر ساله برگزار می شد، مسابقات تدارکاتی با تیمهای باشگاهی خارجی بهترین راه آماده سازی جوانان عمدتا بی تجربه کشورمان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا بود. در کنار آن، در اکثر موارد بازیکنانی راهی رقابتهای جوانان آسیا می شدند که سن و سالشان بیشتر از سن قانونی حضور در رقابتها بود!

تیم ملی جوانان ایران در آخرین روزهای سال 1348 هم در حالی با شش بازیکن تیم ملی بزرگسالان در مسابقات جام دوستی ایران شرکت کرد که در دیدار افتتاحیه مسابقات مقابل باشگاه زسکا مسکو(0-0) به تساوی دست یافت. دو روز بعد باشگاه اوروشلانی مجارستان(2-0) جوانان ایران را شکست داد و سرانجام در روز 24 اسفند، کرایووا رومانی(3-1) در برابر جوانان ایران به برتری دست پیدا کرد. تک گل ایران را محمود خوردبین به ثمر رساند. با این نتایج جوانان ایران با یک امتیاز در قعر گروه جای گرفت و شانس حضور در مرحله بعد را از دست داد. تصویر بازیکنان تیم ملی جوانان را مشاهده می کنید.

ایستاده از چپ: حسن مرادی( کاپیتان)، ناصر حجازی، نصرالله عبداللهی، امیر عجرش( باشگاه صنعت نفت آبادان) و محمود خوردبین.

در بین نفرات نشسته هم نفراتی چون حمید سه برادران( اهواز)، اکبر محمدی، مراد ویسی( اهواز) و غلامحسین مظلومی مشاهده می شوند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تیم ملی جوانان ایران در جام دوستی- 1348» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.