زمان مطالعه: 1 دقیقه
جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- ژاپن

جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- ژاپن

تیم ملی فوتبال ایران در بازی حساس مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ژاپن را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و راهی دور بعدی شد.

تیم ملی فوتبال ایران که در تاریخ جام ملت های آسیا نتوانسته بود ژاپن را شکست دهد، با پیروزی برابر این تیم در هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا نه تنها به نیمه نهایی صعود کرد بلکه برای نخستین بار مردان سرزمین آفتاب تابان را شکست داد. هیدماسا موریتا برای ژاپن و محمد محبی و علیرضا جهانبخش برای تیم ملی در این بازی گل زدند.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران عبارت بود از: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، رامین رضاییان، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی، سامان قدوس(۸+۹۰روزبه چشمی)، علیرضا جهانبخش(کاپیتان)، محمد محبی (۸+۹۰مهدی ترابی) و سردار آزمون(۸+۹۰کریم انصاریفرد).

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جام ملتهای آسیا 2023؛ ایران- ژاپن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.