درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
هایب کورپوریشن

هایب کورپوریشن

هایب کورپوریشن یک شرکت بزرگ صنعت سرگرمی در کره جنوبی است که آوریل ۲۰۲۴ با مین هی جین مدیر عامل اجرایی آدور که زیرمجموعه این شرکت بوده به اختلاف برخوردند که بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشته است..

هایب کورپوریشن (Hybe Corporation) یا کمپانی هایب یک شرکت کره‌ای در حوزه سرگرمی و موسیقی است که آوریل ۲۰۲۴ درگیری بسیاری با مین هی جین مدیر عامل اجرایی آدور که شرکت تابعه هایب کورپوریشن بوده داشته است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی کمپانی Hybe Corporation بپردازیم.

نام هایب کورپوریشن
سال تاسیس  ۲۰۰۵
موسس بانگ شی هیوک
صنعت سرگرمی
نام بومی 하이브

 

هایب کورپوریشن

درباره هایب کورپوریشن

هایب کورپوریشن یک شرکت سرگرمی درباره تولید موسیقی، استعدادیابی، تولید کنسرت و بسیاری دیگر از کارها می‌باشد که سال ۲۰۰۵ توسط بانگ شی هیوک ترانه سرا، تهیه‌کننده و آهنگساز ابتدا با نام بیگ هیت انترتینمنت کورپوریشن (.Big Hit Entertainment Co. , Ltd) تاسیس شد. مارس ۲۰۲۱ اعلام شد که به خاطر گسترش فعالیت‌های شرکت به عنوان شرکت سرگرمی نام آن به هایب کورپوریشن تغییر یافته است.

گروه بی‌تی‌اس و مدیرعامل هایب کورپوریشن

شرکت‌های تابعه هایب کورپوریشن

  • بیگ هیت میوزیک
  • سورس میوزیک
  • پلدیس اینترتینمنت
  • بیلیفت لب
  • ناشران هایب ژاپن
  • کاز اینترتینمنت
بانگ شی هیوک مدیر عامل هایب کورپوریشن

اختلاف هایب کورپوریشن و کمپانی آدور 

اختلاف هایب کورپوریشن و کمپانی آدور بر سر جدایی و انتقال سهام به بسیاری از رازهای این شرکت بزرگ کره‌ای رسید و مردم کره را در شوک فرو برد. بسیاری از اختلافات این دو مدیر عامل، پای گروه‌های موسیقی و خوانندگان کی‌پاپ از جمله نیوجینز و بی‌تی‌اس را بر سر این دعوا باز کرده است. بسیاری از اطلاعات درباره سرقت ادبی، بها دادن به کنسرت گروه‌ها و معروف کردن آنها، شرکت دادن بعضی از خوانندگان به همایش‌های بین‌المللی موسیقی و دیگر چیزها که این اختلاف همچنان ادامه دارد و سهام کمپانی HYBE به شدت سقوط کرد.

HYBE

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هایب کورپوریشن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.