درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
میزبانان رویدادهای آسیایی تکواندو مشخص شدند

میزبانان رویدادهای آسیایی تکواندو مشخص شدند

مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا امروز دوشنبه در هتل «مرکور» شهر «دانانگ» در ویتنام با حضور مسئولان تکواندو کشورهای آسیایی برگزار شد.

مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا امروز دوشنبه در هتل «مرکور» شهر «دانانگ» در ویتنام با حضور مسئولان تکواندو کشورهای آسیایی برگزار شد. سید محمد پولاگر رئیس پیشین فدراسیون تکواندو به عنوان نایب رئیس آسیا در این جلسه شرکت داشت. هادی ساعی رئیس و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون تکواندو نیز در این نشست حضور پیدا کردند.

به گزارش آسمونی، در این مجمع پس از ارائه گزارش مالی و تصویب آن از سوی اعضا، میزبان برخی رویدادهای ۲ سال آینده قاره کهن مشخص شدند. بر همین اساس رقابت‌های آزاد آسیا در سال ۲۰۲۴ به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و پاکستان هم میزبان این مسابقات در سال ۲۰۲۵ خواهد بود.

همچنین رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۵ را چینی‌ها میزبانی خواهند کرد. همچنین اندونزی در سال ۲۰۲۵ میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و پاراتکواندو خواهد بود. در پایان تصویب شد که جلسه بعدی این شورا به میزبانی مالزی برگزار شود.

: برای دریافت مشاوره درباره میزبانان رویدادهای آسیایی تکواندو مشخص شدند فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «میزبانان رویدادهای آسیایی تکواندو مشخص شدند» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.