زمان مطالعه: 1 دقیقه
حسین راغفر و ریاست فدراسیون فوتبال

حسین راغفر و ریاست فدراسیون فوتبال

در فروردین ماه 1361 رئیس فدراسیون فوتبال در نخستین نشست خود با رسانه ها، اهداف و برنامه های فدراسیون فوتبال را مشخص کرد.

حسین راغفر متولد 1332 بود و جوان ترین شخصی که رئیس فدراسیون فوتبال ایران شده است. او که خود در دهه 50 فوتبال بازی می کرد، در نشست مطبوعاتی خود گفت:

 

در گذشته فوتبال ما استعماری بود...فدراسیون را در اهداف اسلامی خود یاری کنید...تلاش می شود فرهنگ اسلامی را در جهت بالا بردن فوتبال سراسر کشور به کار بریم.

 

متن کامل صحبت های راغفر را در شماره 21 فروردین 1361 مجله کیهان ورزشی مشاهده می کنید.

راغفر بعدها تخصیلات خود را در دانشگاه اسکس انگلستان ادامه داد و سرانجام دکنرای حقوق گرفت. او که اکنون استاد و عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا است، به عنوان یک اصلاح طلب و با انتقاد از مسائل مختلف اجتماعی و اقتصادی نام خود را بر سر زبانها انداخت و حتی به ماجرای برداشتن روسری در میدان انقلاب نیز اشاره کرده است. غافل از آن که خود در دوره ریاست بر فدراسیون فوتبال، یکی از تندرو ترین روسای فدراسیون فوتبال بود!

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «حسین راغفر و ریاست فدراسیون فوتبال» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.